iPhone 6 çok yumuşak yere düştü, sıkıntı var mıdır?

Bence çok gereksiz konu olmuş konuyu açan arkadaş kusura bakmasın ama öyle. Neyse bende zamanında 6s vardı olduğu gibi hiç korumasız kullanıyordum araba kullanırken üst tarafa koyuyordum bir sağa bir sola gidiyordu sabah kalkıyordum yatağın altından çıkıyordu duvarın arasından sürte sürte düştüğü oluyordu. Telefonumu severdim ama pek önemsemezdim. Kız arkadaşıma kızdığımda fırlattığımda çok oluyordu. Sadece şarj yerinin orda ve köşede görünmeyecek bi nokta kadar hasar olmuştu. Bence eskiler sağlamdı 7 Plus almıştım 2 gün korucusuz kullandım çokta dikkat ettiğim halde kılcal çizik olmuştu. Konuyu açan arkadaş çok pimpirikli galiba o kadar önemseme yani bilmiyorum belki zor almışsındır tamam ama senden kıymetli değil ne kadar çok önemsersen illaki bi şey oluyo.
Dostum evet biraz öyle oldu ama emin olmak için bu konuyu açtım. Sonuçta ne olacağı belli değil. :)

iPhone 5S telefonumu 4 yıldan fazladır kullanıyorum; ince ve orta kalınlıkta farklı kılıflarla kullandım. Beton, tahta, mermer, yeşillik gibi pek çok yüzeye sayısız kez düşürmüşümdür fakat hâlâ taş gibi sağlam. Sizin telefonunuzda da bir sorun olduğunu sanmıyorum zaten sert bir yüzeyede düşmemiş.

Bence çok gereksiz konu olmuş konuyu açan arkadaş kusura bakmasın ama öyle. Neyse bende zamanında 6s vardı olduğu gibi hiç korumasız kullanıyordum araba kullanırken üst tarafa koyuyordum bir sağa bir sola gidiyordu sabah kalkıyordum yatağın altından çıkıyordu duvarın arasından sürte sürte düştüğü oluyordu. Telefonumu severdim ama pek önemsemezdim. Kız arkadaşıma kızdığımda fırlattığımda çok oluyordu. Sadece şarj yerinin orda ve köşede görünmeyecek bi nokta kadar hasar olmuştu. Bence eskiler sağlamdı 7 Plus almıştım 2 gün korucusuz kullandım çokta dikkat ettiğim halde kılcal çizik olmuştu. Konuyu açan arkadaş çok pimpirikli galiba o kadar önemseme yani bilmiyorum belki zor almışsındır tamam ama senden kıymetli değil ne kadar çok önemsersen illaki bi şey oluyo.
Bu arada pimpirikli değilim dostum. Aldığım cihazı zaten zor aldım. Pimpirikli dememek lazım. Bir kere kendi telefonum kendi ellerimin arasında kayıp gitti top attılar kırıldı. Aynısını ya da alternatifini yaşamak istemem. O günden beri bir insana güvenmiyorum aşırı. Zaten dost dediklerim iyice vurdu beni kalbimden orası ayrı.

Çok dayanıklı bir modeli değil ama hafif düşüşlerde pek bir sorun yaşanmaz. Bir süre kullandığınızda telefonda saçmalama olmuyorsa iç yapısında da bir sorun yoktur.

Kırılmaz cam önemli, Gorilla Glass olsa dahi düşüşlerde kılcal çizikler oluşabiliyor. Şu an kendi telefonumda kırılmaz camın kenarları kırık, üstü çiziklerle dolu. Kozmetiği bozsa da bu kadar para verilen telefonu korumak gerekir.
Hangi telefonu kullanıyorsunuz acaba?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı