iPhone 6 deji batarya takmak

Melih2626

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
iPhone 6 kullanıyorum. 6 yıllık bir cihaz. 2 sene önce Apple yetkili servisi Pupa'da orijinal batarya aldım ve taktırdım. 1 sene sonra batarya performansı %100'lerden düşmeye başladı ve şu anda %75'de. Çoğunlukla şarj %20-30 arasında ya aniden 1 dakika içinde %1'lere düşüyor ya da kapanıyor ve iPhone güç kısıtlaması devreye giriyor ve şarjı hemen bitiyor. Şarja takıp tekrar açtığımda ise bir anda %1'den %25'lere falan çıkıyor. 10 kez kullandıysam 7'sinde durum böyle. iPhone 6 (2300mAh) Mucize Batarya Deji bu siteden almayı düşünüyorum size vakti gelmiş hatta çoktan geçmiş bile mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu ürünü, daha doğrusu revize edilmemiş halini geçen sene kardeşimin telefonuna takmıştım. Hala bir sıkıntısı yok.

Sizin attığınız ürünle verdiğim link aynı zaten. Sorun çıkacağını sanmıyorum. Fiyat avantajı da oluyor kendi sitesinden aldığınız için.

Hocam iki tane iphone 6s, bir tane 6s plus ve bir tane de iphone 7'ye deji yüksek kapasiteli batarya taktım hepsi kendi cihazlarımdı inanın ki orjinal bataryasından çok daha iyi gidiyor şarjı. Gün içinde iphone 6s'in şarjını bitiremediğim oluyordu

Hocam iki tane iPhone 6s, bir tane 6S Plus ve bir tane de iPhone 7'ye deji yüksek kapasiteli batarya taktım hepsi kendi cihazlarımdı inanın ki orijinal bataryasından çok daha iyi gidiyor şarjı. Gün içinde iPhone 6S'in şarjını bitiremediğim oluyordu.

Doğrudur hocam bende alayım bakalım kurtulayım şu durumdan. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Bu ürünü, daha doğrusu revize edilmemiş halini geçen sene kardeşimin telefonuna takmıştım. Hala bir sıkıntısı yok.

Sizin attığınız ürünle verdiğim link aynı zaten. Sorun çıkacağını sanmıyorum. Fiyat avantajı da oluyor kendi sitesinden aldığınız için.

Anladım hocam. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Bende 6s kullanmaktayım ios 14 güncellemesi sonrası pil baya hızlı gitmeye başladı pil sağlığı %85 ama bende deji batarya takmayı düşünüyorum.Gecikmeden takmalımıyım ?

Bende 6S kullanmaktayım iOS 14 güncellemesi sonrası pil bayağı hızlı gitmeye başladı pil sağlığı %85 ama bende deji batarya takmayı düşünüyorum. Gecikmeden takmalı mıyım?

Takın bence hocam. Benim gözlemlediğim kadarıyla Apple her güncelleme verdiğinde yeni cihaza teşvik için cihazın güçlerini olumsuz yönde değiştiriyor. Az önce siparişi verdim bakalım deneyip göreceğiz.

Takın bence hocam. Benim gözlemlediğim kadarıyla Apple her güncelleme verdiğinde yeni cihaza teşvik için cihazın güçlerini olumsuz yönde değiştiriyor. Az önce siparişi verdim bakalım deneyip göreceğiz.
Öyle olsa 6-7 senelik iPhone 6 ile ne işiniz olurdu? :D Bir ara zayıf bataryalarda kullanıcıya sormadan frekans düşürme yoluna gittiler. Tepki ve ceza yedikten sonra tercihi kullanıcıya bıraktılar. Apple yazılım konusunda desteğini çok güzel sunuyor ama uygulamalar yerinde saymıyor. 6 sene önceki Facebook ile şimdiki bir midir mesela? :)

Öyle olsa 6-7 senelik iPhone 6 ile ne işiniz olurdu? :D bir ara zayıf bataryalarda kullanıcıya sormadan frekans düşürme yoluna gittiler. Tepki ve ceza yedikten sonra tercihi kullanıcıya bıraktılar. Apple yazılım konusunda desteğini çok güzel sunuyor ama uygulamalar yerinde saymıyor. 6 sene önceki Facebook ile şimdiki bir midir mesela? :)

6 Senelik IPhone'u kullanma sebebim zamanında sürekli telefon değiştirdim bundan dolayı daha fazla para harcamak istemedim. Telefonumdan memnunum. Kullanıcının onayına sundular evet zaten her şey ondan sonra bu duruma geldi. Önceden cihazı yavaşlatıyorlarmıştı şimdi kullanıcıya bırakınca bizde performans kısılmasın istiyoruz ama işte onu da yapınca sonuç olarak batarya bitik oluyor. 6 senelik iPhone kullanma sebebi mi umarım anlamışsındır :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı