iPhone 6 fiyatı düşer mi?

KOLIBA

Hectopat
Daha fazla  
Fazla bütçem yok şuan için 1800 civarı param var. Iphone 8'in çıkışını bekliyorum sizce 6'nın fiyatı düşer mi? Ayrıca 6S in fiyatı ne kadar olur? Genelde 6 pek önerilmemiş ama 6S'in fiyatı benim için biraz fazla o yüzden 6 düşünüyorum.

IPhone teknolojik eskitmeye maruz bırakılan telefon serilerinde 1. sırada bana göre. Ya en yenisini alın. Ya da almayın kendi kanımca. Android'e yönelmeye ne dersiniz?
Yöneleceklerini hiç sanmıyorum çünkü genelde bir insan iPhone istiyorsa veya da daha önceden kullanıp yeni bir serisini almak istiyorsa onu mutlaka alır. Sanki onlar için Android yok illa da iPhone serisinin bir telefonunu almalı. Bence bunun nedeni insanlara ego kasmak. Hani bir başkası görsün de vay baksana adam iPhone kullanıyor desinler istiyorlar genellikle. Aynı şey arkadaş ortamları için de geçerli benim düşüncem böyle. :p

Yöneleceklerini hiç sanmıyorum çünkü genelde bir insan iPhone istiyorsa veya da daha önceden kullanıp yeni bir serisini almak istiyorsa onu mutlaka alır. Sanki onlar için Android yok illa da iPhone serisinin bir telefonunu almalı. Bence bunun nedeni insanlara ego kasmak. Hani bir başkası görsün de vay baksana adam iPhone kullanıyor desinler istiyorlar genellikle. Aynı şey arkadaş ortamları için de geçerli benim düşüncem böyle. :p
Onu ben de fark ettim ama genelleme yapmak yanlış olur. Biz tavsiyemizi yaparız. İsterse o fiyata 3310 bile alabilir. Beni çok da ilgilendirmez açıkçası. Sonuçta eğlenmek için giriyoruz foruma.

iPhone 6 hem seri olarak eski hemde sorunlu bir cihaz, illaki alınacaksa 6S alınması daha doğru olacaktır. Kıbrıs üzerinde cihazlar çok uygun, ileri tarihli alınan uygun bir bilet ile gidip satın alınabilir.

Hayatında ilk defa iPhone kullanan biri olarak bir sonraki cihazımın android olacağı aşikar. Geçen ay iPhone 6S Silver 32 GB A1688 modelini aldım, cihazdan son derece memnunum fakat çabuk sıkıldım. Eğer benim gibi hep android kullandıysanız iphone'u almamanızı öneririm. İllede alıcam diyorsanız iPhone 6S fiyatına göre en iyi cihazdır. Yok iPhone X'miş iPhone 8'miş oymuş buymuş bunlara girmeye gerek yok. O kadar para vereceksen git Note 8 al kafan rahat olsun. iPhone 6 almanızı önermiyorum, Apple tarafında en düşük iPhone 6S veya iPhone SE alınmalı.

iPhone 6 hem seri olarak eski hemde sorunlu bir cihaz, illaki alınacaksa 6S alınması daha doğru olacaktır. Kıbrıs üzerinde cihazlar çok uygun, ileri tarihli alınan uygun bir bilet ile gidip satın alınabilir.
merhaba hocam bende perşembe günü kıbrıs a gideceğim ip7 128 gb düşünüyorum orda daha uygundur demi bide kıbırsta bildiğiniz yer var mı acaba alınabilecek güvenilir??

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı