iPhone 6 Garantiye gidince içindekiler silinir mi?

Daha fazla  
Merhabalar, iPhone 6 sahibiyim. Home tusum bozuktu ve telefondaki onemli seyleri PC'ye aktardiktan sonra garantiye yollayacaktım fakat telefonu tus kilidini kitleyip masaya koydum. Sonra telefon acilmadı. Siyah ekran duruyor. Telefonu da resetleyemiyorum. Home tusu bozuk diye. Sorum, garantiye yolladigim zaman icindekiler silinir mi:(

Genelde yazılımı da sıfırlayıp gönderiyorlar. Lakin garantiye yolladığınız yetkili servise içindeki bilgiler silinmesin, içindeki veriler kaybolmasın şeklinde not bırakırsanız dikkate alırlar.

Merhaba, garanti kapsamı içerisinde telefonu hangi sorun ile yollarsanız yollayın telefonu normalde fabrika ayarlarına alıp öyle yollamanız gerekiyordu. Ek olarak telefondaki önemli bilgilerinizi onlardan istemeniz sonucunda size yardımcı olacaklarını pek sanmıyorum, lakin iCloud'a yedeğiniz mevcut ve güncel yedekleme yaptıysanız(kısa tarihte) bilgilerinize tekrar ulaşabilirsiniz, keza yedek işlerinize Apple çalışanları karışmaz, özel bilgilerinizede hiç bir şekilde müdahele etmezler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı