iPhone 6 geçmiş aramaları dinleme

Emil Breivik

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, ben önceden yaptığım aramalarda nelerin konuşulduğunu öğrenmek istiyorum. Böyle bir uygulama ya da yöntem var mı? Mesela adamın biri beni 17:45'de aradı 5 dakika falan konuştuk ve o konuşmada neleri konuştuğumuzu dinlemek istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Cihaz: iPhone 6.

Son düzenleyen: Moderatör:
Jailbreak vasıtasıyla konuşmaları kaydedebilirsiniz anca iPhone 6 üzerinden. Mahkeme kararı vs. o tarafları bilmem ama JB mevcutsa yardımcı olabilirim.

Bildiğim kadarıyla bu bazı yazılımlar ile yapılıyor ama yazılımın görüşmeden önce yüklenmiş olması gerekir. Bu yüzden normal şartlarda geçmiş konuşmalara ulaşmanın pek mümkün olmadığını düşünüyorum çünkü çok fazla veri oluşturduğu için büyük saklama alanları gerekir bu da maliyetlidir.

Operatör ile iletişime geçip ulaşılır mı orasını bilmiyorum

Merhaba, ben önceden yaptığım aramalarda nelerin konuşulduğunu öğrenmek istiyorum. Böyle bir uygulama ya da yöntem var mı? Mesela adamın biri beni 17:45'de aradı 5 dakika falan konuştuk ve o konuşmada neleri konuştuğumuzu dinlemek istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Cihaz: iPhone 6.

Öyle bir şey mümkün değil mahkeme kararı olmadan.

Öyle bir şey mümkün değil mahkeme kararı olmadan.

O kadar ciddi bir şey mi bu, mahkeme falan giriyo da işin içine
Jailbreak vasıtasıyla konuşmaları kaydedebilirsiniz anca iPhone 6 üzerinden. Mahkeme kararı vs. o tarafları bilmem ama JB mevcutsa yardımcı olabilirim.

JB yok fakat jb ile geçmiş aramaları dinlemek mümkün mü

Son düzenleme:

Geri
Yukarı