iPhone 6 Home tuşu değişim sonrası çalışmadı

Zafer00

Hectopat
Daha fazla  
iPhone 6 cihazım su temasından sonra Home tuşu bozuldu.
Parmak izi çalışıyordu fakat tuş basmıyordu, bugün yeni Home tuşu aldım ve taktım lakin çalışmadı.
Konu hakkında bilgisi olan var mı? Acaba soketin takıldığı yerde mi var bir sıkıntı yoksa aldığım Home tuşu mu bozuk. (sıfır aldım Home tuşunu bozuk olacağını zannetmiyorum)

Parmak izi home tuşu değişince o iphone'da artık çalışmaz. Home tuşu işlevi veya home tuşu çalışmıyorsa o zaman ya tuş ya anakart bozuktur.

Çözümü var diye biliyorum. Yani yapılabiliyordu.
Eski tuşun parmak izi kısmı sağlamsa o kısım diğer tuşa aktarılabilir eğer dediğiniz gibiyse (zannetmiyorum) Diğer türlü çözümü yok. Çünkü anakart ile touch id sensörü arasında HWID eşleşmesi var.

Eski tuşun parmak izi kısmı sağlamsa o kısım diğer tuşa aktarılabilir eğer dediğiniz gibiyse (zannetmiyorum) Diğer türlü çözümü yok. Çünkü anakart ile touch id sensörü arasında HWID eşleşmesi var.
Evet şimdi okudum.

Telefonumun aracımdaki apple carplay e bağlanabilmesi için siriyi açmam gerekiyor lakin orta tuş çalışmadığından siri aktif olmuyor bunun bir çözümü var mı ? Orta tuş çalışmıyorken siriyi aktif etmenin (telefonumda jailbreak var)

Yeni konular

Geri
Yukarı