iPhone 6 internet sorunu

TRclimber

Femtopat
Yer
Dağ
Arkadaşlar herkese merhaba. Bugün telefonumun (iPhone 6) odamda internetin çekmediğini fark ettim. Ablamın ise telefonu iPhone 6S ve odamda 3 diş yani tam çekiyor. Bu sorunu nasıl düzeltirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Memolii7

Centipat
Yer
1033
Benim de iPhone 6 ve aynı sıkıntı var sanırım kronik sorunlu çözüm ise telefonun antenini değiştirmek.

Memolii7

Centipat
Yer
1033
VPN uygulamalarını yükleyip sildim 1 hafta boyunca az da olsa çekti.
Ben telefonun ekranına sertçe vuruyorum o zaman kısa süre boyunca tek dişten iki dişe çıkıyor. Ama tek çözüm anteni değiştirmek.

Zcherby

Centipat
Makaleler
1
Aynı sorun ve bir alay saçmalıklar ortaya çıkmadı iPhone 6'da gerçekten kullanmakta zorlanır oldum sürekli bir donmalar ani kapanmalar yıldırdı gerçekten beni.

The Executioner

Hectopat
Makaleler
6
Aynı sorun ve bir alay saçmalıklar ortaya çıkmadı iPhone 6'da gerçekten kullanmakta zorlanır oldum sürekli bir donmalar ani kapanmalar yıldırdı gerçekten beni.
Ani kapanmaların sebebi bataryadan kaynaklanıyor olabilir, değiştirmenizi öneririm.

Zcherby

Centipat
Makaleler
1
93 pil sağlığı gözüküyor neredeyse hiç şarjda kullanmadım fakat artık gerçekten kullanılmaz oldu 1 saatlik kullanımda tamamen dolu olan sarj bitebiliyor oldu batarya 93 sağlıkta bu şekilde çalışıyorsa sıfır bir batarya ne kadar bir değişiklik sağlar ki.

Eray3424

Centipat
Makaleler
2
Yer
Darıca
93 pil sağlığı gözüküyor neredeyse hiç şarjda kullanmadım fakat artık gerçekten kullanılmaz oldu 1 saatlik kullanımda tamamen dolu olan sarj bitebiliyor oldu batarya 93 sağlıkta bu şekilde çalışıyorsa sıfır bir batarya ne kadar bir değişiklik sağlar ki.

6 Yıllık cihaz bir de ayrıca batarya altına yapışkanda koymamış olabilirler değiştirdiyeniz bir de telefoncular plakayı da koymuyorlar bu yüzden temassızlık yapıp kapanıyor olabilir.

Bence değiştirme vakti gelmiş en iyisi satıp yeni bir modele geçmeniz.

Yeni konular

Yukarı