iPhone 6 Jailbreak nasıl yapılır?

Muscle

Centipat
Daha fazla  
iPhone 6 cihazım - s değil - var Jailbreak'ten hiç anlamıyorum ama kara cahil de değilim 15'e yükseltmek yani en günceline sürümü yükseltmek istiyorum bilgisayarım var + olarak en güncel görünümde olursa da sevinirim örnek X gibi tuşa basmadan bilenler varsa yardım ederlerse çok makbule geçer. Sürüm 12.5.5

iPhone 6 cihazım - s değil - var Jailbreak'ten hiç anlamıyorum ama kara cahil de değilim 15'e yükseltmek yani en günceline sürümü yükseltmek istiyorum bilgisayarım var + olarak en güncel görünümde olursa da sevinirim örnek X gibi tuşa basmadan bilenler varsa yardım ederlerse çok makbule geçer. Sürüm 12.5.5

Hocam iPhone 6'yı iOS 15'e yükseltmeniz imkanı yoktur Ubuntu USB'si hazırlayıp Dual boot yapın ve checkrain ile cihazınıza Jailbreak yapmanız gayet basit YouTube'a yazın çıkar zaten Jailbreak yapıldıktan sonra ekranınınza checkrain uygulaması gelecek oradan Cydia'yı indireceksiniz, ardından Cydia'da 'neptune' adlı Tweak'ı bulun ve kurun neptune cihazınızın iPhone X gibi özellikleri kullanmanızı sağlar örneğin:
Alttan kaydırarak uygulama kapatma, son uygulamalar, üstten kaydırarak kontrol merkezi ve bildirim paneli açma iPhone X durum çubuğu vb özellikleri getirir anlamadığınız bir şey var mı?

Hocam iPhone 6'yı iOS 15'e yükseltmeniz imkanı yoktur Ubuntu USB'si hazırlayıp Dual boot yapın ve checkrain ile cihazınıza Jailbreak yapmanız gayet basit YouTube'a yazın çıkar zaten Jailbreak yapıldıktan sonra ekranınınza checkrain uygulaması gelecek oradan Cydia'yı indireceksiniz, ardından Cydia'da 'neptune' adlı Tweak'ı bulun ve kurun neptune cihazınızın iPhone X gibi özellikleri kullanmanızı sağlar örneğin:
Alttan kaydırarak uygulama kapatma, son uygulamalar, üstten kaydırarak kontrol merkezi ve bildirim paneli açma iPhone X durum çubuğu vb özellikleri getirir anlamadığınız bir şey var mı?

Yani ya ben konuya hakim olmadığım için anlayamadım ya da biraz karışık anlattınız.
ve
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda yorumlar kısmına bakarsan iphone 6 da var

Unc0ver veya Chimera jailbreak araçları var. Bunları dene. Checkra1n karışıktır bilmeyen için. Bu dediklerimden birini seçip yükle telefona. AltStore ile yükleyebilirsin. Burada anlatırsam çok uzar. Senin araştırman daha iyi.

Jailbreak yaptıktan sonra iOS 15 yapamazsın ama gelen özellikleri yapabilirsin. X hareketlerini ise arkadaşın dediği gibi “Neptune” veya “LittleXS” isimli tweaklerle yapabilirsin. Bunları da araştırabilirsin. Araştırarak bir çok özellik katabilirsin telefonuna.

Son düzenleme:
Unc0ver veya chimera Jailbreak araçları var. Bunları dene. Checkra1n karışıktır bilmeyen için. Bu dediklerimden birini seçip yükle telefona. Altstore ile yükleyebilirsin. Burada anlatırsam çok uzar. Senin araştırman daha iyi.

Jailbreak yaptıktan sonra iOS 15 yapamazsın ama gelen özellikleri yapabilirsin. X hareketlerini ise arkadaşın dediği gibi “neptune” veya “littlexs” isimli Tweak'lerle yapabilirsin. Bunları da araştırabilirsin. Araştırarak birçok özellik katabilirsin telefonuna.

Ya pek telefonla alakam olmadı bilgisayar konusu olsa :D atabileceğiniz YouTube vidosu ve atabileceğim en son sürüm vesaire bir şey var mı?

Ya pek telefonla alakam olmadı bilgisayar konusu olsa :D atabileceğiniz YouTube vidosu ve atabileceğim en son sürüm vesaire bir şey var mı?

12.5.5 How to jailbreak - nasıl jailbreak yapılır diye ara. Bulamadım ben şimdi. Checkra1n olmayanları dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı