iPhone 6 Plus'a alternatif telefon önerisi

Greenlight*

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum. iPhone 6+ almayı planlıyorum ama diğer telefonları da göz önünde bulundurmak istiyorum ne önerirsiniz? iPhone kadar sağlam bir telefon biliyor musunuz? Şimdiden teşekkürler.

YOK. Gerçekten yok muadili bende bir ara kalmıştım ikilemde htc one m8 ile iPhone 6 arasında ama iphone6'nın üstüne telefon yok yani. Bükülüyormuş, belleği azmış falan hepsi saçma sapan karalamalar. 7.1mmlik alüminyumu iki elle abanıp bükemeyecek insan konuşmasın zaten. Teknik özellik olarakta rakamlara bakıyor laf atanlar ancak performansta gel gör ki iPhone tokatlıyor. Kısacası muadili yok. iPhone 6 plus 64 gb almanı öneririm. En az 3 sene kullanırsın.

YOK. Gerçekten yok muadili bende bir ara kalmıştım ikilemde htc one m8 ile iPhone 6 arasında ama iphone6'nın üstüne telefon yok yani. Bükülüyormuş, belleği azmış falan hepsi saçma sapan karalamalar. 7.1mmlik alüminyumu iki elle abanıp bükemeyecek insan konuşmasın zaten. Teknik özellik olarakta rakamlara bakıyor laf atanlar ancak performansta gel gör ki iPhone tokatlıyor. Kısacası muadili yok. iPhone 6 plus 64 gb almanı öneririm. En az 3 sene kullanırsın.
IPhone 6+ alacağım, saolun. Ama 64 GB modeli yani eh :D

Bence acele etmeyin, 2. parti iPhone 6+'ların gelmesini bekleyin.

Hem eğilme sorunları var, hemde saç dökülme sorunları. Sonra elinizde kalmasın telefon.

Bence acele etmeyin, 2. parti iPhone 6+'ların gelmesini bekleyin.

Hem eğilme sorunları var, hemde saç dökülme sorunları. Sonra elinizde kalmasın telefon.
Eğilme sorunu? İncecik alüminyumun cepte gün boyu yaptığınız oturup kalkma ve oraya buraya yaslanma gibi hareketlerden bükülmesinden doğal bir şey yok. Saç sakal sorunu da çok büyütülecek aman aman bir şey değil. 2. partide de hiç bir değişiklik söz konusu olmaz tahminimce.

Hiç düşünmeden iPhone 6 Plus alabilirsin fakat sorunlarından huylandıysan iPhone 6 senin için daha iyi olabilir.Ayrıca hafızasını kullanımınıza göre seçin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı