iPhone 6 Plus'a alternatif telefon önerisi

Iphone 6 Plus bükülüyor. Iphone 6 Plus bükme videosu çeken adam Iphone 6 ve diğer telefonları elle bükmeye çalışıyor ve başarısız oluyor. Iphone 6 bükülmüyorsa Iphone 6 Plus da bükülmemesi gerekir değilmi?
Telefonun kilit tuşunu o kadar kötü bir noktaya koymuşlar ki üst tarafta kalsaymış daha iyiymiş. Telefonu tek elle tutarak kilit açmanız kapamanız mümkün değil mecburen diğer elinizden de destek almanız gerekiyor. Çünkü kilit tuşu çok yukarıda kalmış. Diğer telefonlarda orta parmağınızla kolaylıkla kilit açıp kapatırken bu telefonda orta parmağınızın olduğu yerde sim kart slotu var.
Ben Iphone 6 Plus'ın çok gereksiz bir telefon olduğunu düşünüyorum. Büyüklüğü telefonu tek elde kullanmanızı zorlaştırıyor. Ayrıca arkadaşlar bu telefonu alıp da cebinize sokuşturmaya çalışmayın. Bu telefon cep için fazlasıyla büyük. Oturduğunuz zaman kesinlikle leğen kemiğinizi kasar. Otururken sürekli cebinizden çıkartmak zorunda kalacaksanız da onun adı cep telefonu olmaktan çıkıyor.
İşletim sistemi olarak ios tercih etmek istiyorsanız Iphone 6 Plus almak yerine Iphone 6 alın kalan 300 TL'nin üzerine biraz daha ekleyip Ipad Mini alın. Alın size büyük ekran.
Hayır insanlara hep büyük cazip geliyor. Büyükse büyük, alın size Ipad Mini o da yetmezse Ipad.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı