iPhone 6 Şarj Sorunu

dewilking

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık bir buçuk hafta önce iPhone 6 cihaz satın aldım. Telefonu ilk aldığımda İos 11.2.1 yüklü olarak geldi. Bu beni çok şaşırttı çünkü İos 1.2.1 daha yeni çıkmış bir güncelleme telefon ne kadar yakın zamanda üretilmiş olabilirki diye düşündüm. Asıl sorunum bu telefonda pil sorunum var. Aynı telefonu arkadaşım kullanıyor 5 aylık telefon kullanım süresi şarj %30 da iken onunki 5 saat benimki 3 buçuk saat. Gerçekten bana çok az geliyor telefonu elime alınca şarj su gibi bitiyor. Telefonumu Vatan bilgisayardan aldım sıfır olmama ihitmali var mıdır diye düşünüyorum çünkü bide ios 1.2.1 ile gelmesi ben çok düşündürdü neyle ilgili olabilir ?

İphoneler aktif edildiği zamanı kayıt altına alıyordu. İMEİ seri no gibi bilgilerle sorgulama yapan siteler vardı. Onları araştırıp kontrol edebilirsiniz. Servisi arayıp danışmanızda bir alternatif.

İphoneler aktif edildiği zamanı kayıt altına alıyordu. İMEİ seri no gibi bilgilerle sorgulama yapan siteler vardı. Onları araştırıp kontrol edebilirsiniz. Servisi arayıp danışmanızda bir alternatif.
Apple sitesinden kontrol ettiğimde garanti başlangıç tarihi benim cihazı aldığım tarih. Cihazın şarj %30 kullanım süresi 3 saat 42 dakika

iPhone 6 almak yanlış bir tercih, zayıf bir model değerler normal. Düşük güç modunu öneririm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı