iPhone 6 tıbbi kimlik ekran kilitliyken çalışmıyor

Nasıl yani? Kapatma tuşuna uzun süre basınca giriş sağlanamıyor mu? Sağlık sekmesinden ya da ayarların sağlık kısmından ekran kilitliyken erişim izni vermeyi deneyin.

Nasıl yani? Kapatma tuşuna uzun süre basınca giriş sağlanamıyor mu? Sağlık sekmesinden ya da ayarların sağlık kısmından ekran kilitliyken erişim izni vermeyi deneyin.
İzni zaten verdim.
Kilit tuşuna art arda basın.
sizin dediğiniz sos modu fakat sos'i ararken iptal ettikten sonra acil durum kişilerinide iptal ettikten sonra tıbbi kimlik geliyor. benim dediğim kapatma ekranında gelmesi gereken tıbbi kimlik özelliği.

Birkaç kere tıklayıp acil çağrı bölümüne geldikten sonra sol altta “Tıbbi Kimlik” seçeneği yok mu?

İzni zaten verdim.

Sizin dediğiniz sos modu fakat Sos'i ararken iptal ettikten sonra acil durum kişilerini de iptal ettikten sonra tıbbi kimlik geliyor. Benim dediğim kapatma ekranında gelmesi gereken tıbbi kimlik özelliği.

Benim iPhone 5S cihazımda kilit ekranında iken kilit tuşuna art arda basınca hem sos hemde tıbbi kimlik geliyordu kaydırmalı.

Benim iPhone 5S cihazımda kilit ekranında iken kilit tuşuna art arda basınca hem sos hem de tıbbi kimlik geliyordu kaydırmalı.

Bendeki direkt 3 saniye sayıp sonra 112'yi arıyor 😁
Birkaç kere tıklayıp acil çağrı bölümüne geldikten sonra sol altta “tıbbi kimlik” seçeneği yok mu?

Hayır yukarıda yazdığım gibi oluyor.
Çözümü buldum ayarlarda acil sos bölümünde otomatik ara diye diye bir seçenek var tıbbi kimliği görmek için onun kapalı olması gerek.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı