iPhone 6 Twitter yüklenmiyor

Kunget

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba, sabah Twitter'a güncelleme geldiği gördüm sürekli yarıda kesilip güncellemeyi yapamıyordu. Uygulamayı sildim yeniden yükleme çalıştım şimdi de uygulama inmiyor. Daha önce indirdiğimde Son sürüm için iOS 13 gerektiğini, iOS 12'de çalışacak son sürümü indireyim mi diye soruyordu şimdi sormadı. iOS 12 desteği bitti mi acaba?

Siz dedikten sonra ben de baktım şimdi. "Güncelle" yazısına tıklıyorum, yüklüyor ama tekrar "Güncelle" yazısı çıkıyor. 🤔 Siz bu aşamadan sonra mı silip yeniden yüklediniz?

Muhtemelen uygulamada sorun var. IOS 12 desteğinin kesilmesi için henüz erken.

Siz dedikten sonra ben de baktım şimdi. "Güncelle" yazısına tıklıyorum, yüklüyor ama tekrar "Güncelle" yazısı çıkıyor. 🤔 Siz bu aşamadan sonra mı silip yeniden yüklediniz?

Muhtemelen uygulamada sorun var. IOS 12 desteğinin kesilmesi için henüz erken.
Aynen bu aşamadan sonra silip yükledim belki de sorun oldu düşüncesiyle. Evet bende erken diye düşündüm ama yüklerken de sürekli yarıda kesiyor.

Twitter'da arattım baktım. Iphone 6 ve Plus modellerinde yükleme esnasında sorun yaşayanlar mevcut. Sizin silmeniz kötü olmuş. Bir bekleyelim bakalım, merak ettim ben de.

Twitter'da arattım baktım. Iphone 6 ve Plus modellerinde yükleme esnasında sorun yaşayanlar mevcut. Sizin silmeniz kötü olmuş. Bir bekleyelim bakalım, merak ettim ben de.
Umarım düzelir, zaten iyice eskidi diye yenisi almak gibi bir kaşıntım var iyice arttı. :D Gerçi alacağım şeyde aman aman olmayacak ya sadece güncel olmuş olacak.

Twitter artık iOS 11 üzeri istiyor sanırım iPhone 6 10. küsurde artık destek vermiyor.

@Kunget Ben şu an imkanı yok değişemem. Telefon açılmayana kadar devam. Maddi harcamaları çocuğa ayırdık. 😅

@rukibamba Hayır, 13 ve üzerini desteklemiyor Iphone 6.

iPhone 6'nın kaçtan sonrasını destekliyor hatırlamıyorum'da Twitter uyguama mağzasında iOS 11 ve üzeri yazıyor şimdi baktım App Store'dan.

@Kunget Ben şu an imkanı yok değişemem. Telefon açılmayana kadar devam. Maddi harcamaları çocuğa ayırdık. 😅
Bende daha çocuk yok ama asgari ücret belası var asla yetmiyor hiçbir şeye. :D
Bende iyice ölsün diye bekliyorum, askere gidip geleyim orayı da aradan çıkarsın diyorum ama bakalım. Kırk yılın başı lazım olan şeyleri yükleyemeyip işimi görememek bazen sinir etmiyor değil ama genel olarak yeterli şu an. (Twitter hariç, yüklenmiyor :D)
iPhone 6'nın kaçtan sonrasını destekliyor hatırlamıyorum'da Twitter uyguama mağzasında iOS 11 ve üzeri yazıyor şimdi baktım App Store'dan.
iOS 12'de kaldı iPhone 6.

Geri
Yukarı