iPhone 6 vs Galaxy S6 vs Xperia Z3 vs HTC One M9 veya LG G4?

hakan imat

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, önümüzdeki ay yeni bir telefona geçeceğim. Aklımda iPhone 6 64 GB, Galaxy S6, Xperia Z3, HTC One M9 ve LG G4 var. Ben iPhone alma yönündeyim. Siz hangisini tavsiye edersiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle performans açısından S6'yı öneririm. Zaten şu an iPhone 6 almak saçma olur. Eylül'de Apple yeni iPhone modellerini tanıtacak. Ya 6S'i bekleyin ya da S6 alın derim.

Öncelikle platform belirlemen lazım. iOS mu tercih etmeliyim, Android mi? Eğer iOS'u seçersen pek fazla seçeneğin yok telefon bakımından ama performans konusunda 10 üzerinden 10 :)

Öncelikle platform belirlemen lazım. iOS mu tercih etmeliyim, Android mi? Eğer iOS'u seçersen pek fazla seçeneğin yok telefon bakımından ama performans konusunda 10 üzerinden 10 :)
İos gibi iyi optimize edilmiş bir sistem bu canavarlara koyulsa... Varın gerisini siz düşünün.

Merhaba arkadaşlar, önümüzdeki ay yeni bir telefona geçeceğim. Aklımda iPhone 6 64 GB, Galaxy S6, Xperia Z3, HTC One M9 ve LG G4 var. Ben iPhone alma yönündeyim. Siz hangisini tavsiye edersiniz ?
Performans istiyorsan S6. Güzel kamera istiyorsan G4 veya S6. Tasarımda bence bu telefonların hepsi başarılı. Yazılım desteği uzun olsun diyorsan Z3 veya i6 almalısın.

Kendi ROM'umu ben kurarım dersen S6 ve G4'e ileride ROM'lar çıkacaktır destek kesilince.

Sormadan söyleyeyim, S6'da herhangi bir arayüz sorunu yok yeni TouchWiz ile.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı