iPhone 6 Youtube Video Açılmama Sorunu

Domestost

Hectopat
Daha fazla  
iPhone 6 cihazımda dün itibariyle Youtube'den video oynatamıyorum. Uygulama açılıyor, video başlıklarını, yorumları falan görebiliyorum ancak video dolmuyor ve oynatmıyor. Bu sorunu sadece WiFi'de yaşıyorum (WiFi'ye bağlı diğer cihazlarda aynı sorun mevcut değil), hücreselde herhangi bir sorun yaşamıyorum. Aynı şekilde VPN kullanırken de bu durum söz konusu değil.

Youtube'u tekrar yükledim, IOS güncel değildi güncelledim ama bir türlü çözülmedi. (Aynı sorunu site üzerinden de yaşamaktayım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de mevcut, sorunun dns kaynaklı olduğunu düşünüp dns değiştirdim ilk başta işe yaradı ancak kısa bir süre sonra tekrar bozuldu. Dün aynı sorun vardı ve birkaç saat sonra düzelmişti ne yazık ki bugün düzelmedi. Telefonu sıfırlamayı da denedim ancak başarılı olmadı. Uygulamayı silip yükledim bu da başarılı olmadı. Neredeyse bütün yolları denedim ancak hala sorun düzelmedi. Servise vermeyi planlıyorum :(

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı