iPhone 6 zil sesi nasıl değiştirilir?

Dino Ortolani

Hectopat
Başlıkta da belirttiğim gibi iPhone 6 kullanıyorum ve bu klasik zil sesini istemiyorum. Telefonun kendisinde bulunan zil seslerinin haricinde godfather soundtrackını ayarlamak istiyorum. Acaba bilgisayar falan olmadan mümkün mü? Çünkü bilgisayarım yok. Yardımcı olacak fikir sahibi arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bundan birkaç saat önce değiştirdim. İstediğin müziği ITunes üzerinden GarageBand'e ses kaydı olarak atıyorsunuz. Şarkının tamamını atmak içinse yukarıda gözükten 1-2-3-4-5-6-7-8'in solundaki "+" işaretine tıkladıktan sonra oradan otomatiğe almanız. İşiniz bittikten sonra ise ayarlardan parçalarıma gelip kaydediyorsunuz. Paylaş derseniz orada göreceksiniz zil sesi olarak kaydet seçeneğini.

it
Ben bundan birkaç saat önce değiştirdim. İstediğin müziği ITunes üzerinden GarageBand'e ses kaydı olarak atıyorsunuz. Şarkının tamamını atmak içinse yukarıda gözükten 1-2-3-4-5-6-7-8'in solundaki "+" işaretine tıkladıktan sonra oradan otomatiğe almanız. İşiniz bittikten sonra ise ayarlardan parçalarıma gelip kaydediyorsunuz. Paylaş derseniz orada göreceksiniz zil sesi olarak kaydet seçeneğini.
ıtunes paralı değil mi
6BC6C1F4-D0D8-459A-BE2E-012663E22DFE.png

bu hatayı alıyorum ve iphone 6 dan destiğini çekti artık apple başka çözüm yok mu

Son düzenleme:

Geri
Yukarı