iPhone 6'da Discord sürekli çöküyor

İşletim sistemi
iOS
Twitter’dan onlara mesaj yazdım ve cevap verdiler. Bu sorundan haberi olduklarını ve düzeltmek için uğraştıklarını söylediler. Ne zaman düzeleceğini belirtmediler.

Discord'un sürümüyle alakalı bir sorundur. iPhone 6'nın eski olmasıyla alakası yok yani. Yavaşlaması normaldir, ama çökmesi normal değildir. Discord düzeltince bu sorunu, sizin de cihazınız da bu sorun düzelmiş olur hocam.

Discord'un sürümüyle alakalı bir sorundur. iPhone 6'nın eski olmasıyla alakası yok yani. Yavaşlaması normaldir, ama çökmesi normal değildir. Discord düzeltince bu sorunu, sizin de cihazınız da bu sorun düzelmiş olur hocam.
Twitter’dan onlara mesaj yazdım ve cevap verdiler. Bu sorundan haberi olduklarını ve düzeltmek için uğraştıklarını söylediler. Ne zaman düzeleceğini belirtmediler.
Evet.

Garip bi şekilde bildirimler geliyor ve interneti kapayıp girince atmıyor ama interneti açınca kısa süre sonra atıyor
yani sorun şuki discord minummum ios 11 istiyor yani sürümle alakalı büyük ihtimal dediiniz gibi iphone 6 ve iphone 5s ios 12.5.6 yani yakında düzelir bu olay

Discord son güncellemeden sonra girer girmez atmaya başladı. iPhone 6 12.5.6 kullanıyorum.
Arkadaşlar sorun giderilirdi çökme sorunu ortadan kaktı 157.0 güncelemesini yükleyerek sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı