iPhone 6S Alınır Mı ?

Bence alınır. Kamera zaten iyiydi daha da iyileştirdiler. En önemlisi 2 RAM ve üstüne A9 işlemci. Batarya kapasitesini düşürmüşler ama İOS 9 ile galiba güç tasarruf modu gelecekmiş idare edilebilir.

Peki sizce 16 GB olan modeli yeterli midir ? Çünkü ben almayı düşünüyorum yükleyeceğim uygulmalar Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Snapchat vs 10'a yakın bu tarz uygulama ve galerimde de çok fotoğraf ve video biriktiren bir insan değilim sizce 16 GB yeterli mi ?

Bence alınmamalı Apple ürünlerinde fazlasıyla isim sattırıyor. Yeni çıkacak Xiamoi Mi 5'i bekle Android daha geniş, kapsamlı, kullanışlı, kullanım alanı geniş bana göre. Fiyatlar zaten ülkemizde dudak uçuklatıcak seviyelerde. Ama genede karar kullanıcıya düşüyor.

Bence alınmamalı Apple ürünlerinde fazlasıyla isim sattırıyor. Yeni çıkacak Xiamoi Mi 5'i bekle Android daha geniş, kapsamlı, kullanışlı, kullanım alanı geniş bana göre. Fiyatlar zaten ülkemizde dudak uçuklatıcak seviyelerde. Ama genede karar kullanıcıya düşüyor.
Yıllardır her telefonum Android oldu ve artık iOS kullanmak istiyorum bu yüzden altta ki sorunun cevabını bekliyorum.
Peki sizce 16 GB olan modeli yeterli midir ? Çünkü ben almayı düşünüyorum yükleyeceğim uygulmalar Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Snapchat vs 10'a yakın bu tarz uygulama ve galerimde de çok fotoğraf ve video biriktiren bir insan değilim sizce 16 GB yeterli mi ?

16 GB müzik dinleyen biriysen kesinlikle yetersiz kalıcaktır en az 32 olmalı rahat rahat kullanman için, + olarak 4 yıla yakın IOS kullanıcısı oldum ve gerçekten telefonun ne kadar kısıtlı yeteneği olduğunu bilgisayarımdan Android 4 için hazırladığım projede fark ettim. Şekil şukul hikaye. Aynı fiyatta çok daha güçlüsüne sahip olmak varken daha kötüsüyle yetinmek düşündürüyor insanı.

16 gb iPhone 6S için yetersiz olacaktır. Çünkü 4K video çekim özelliğide eklendi ve bu özellik 16 GB da baya sıkıntı çıkaracaktır. Başından beri İOS kullanıcısıyım yapmak isteyipte yapamadığım hiçbir işlem yok. Yok kısıtlı, donanımı düşük bunlar hikaye. Kağıt üzerindeki rakamlara aldanıp samsung alan kullanıcılar custom rom ile cihazlarını daha stabil hale getirmeye çalışıyorlar. Cihaz ne kadar güçlü olursa olsun yazılım çöp olduktan sonra birşey fark etmez. Düne kadar Note 3 ün gücünden bahsedip şiddetle bu cihazı önerenler Samsung bu cihaza desteğini kesti Android 6 listesinde Note 3 yok. Apple ise İphone 4s e bile İOS 9 desteği vermiş. Android de 2.2 GHZ dan sonra 4K devri başladı Apple bunu 1.5 GHZ ile çok başarılı bir şekilde yapıyor. Cihazı alıp kullanın ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı