iPhone 6S Apple Hesabına Bağlanmama Sorunu

kazuhir4

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar birkaç saat önce ablama Mediamarkt üzerinden iPhone 6s 16 Gb aldık. Eve geldik haliyle telefonu açıp Apple hesabı açıp gerekli uygulamaları indirmem lazımdı ama telefon wi-fi bağlanıyor ama internet bağlantısı yok. Evdeki kalan bütün cihazlarda böyle bir sorun yok, sadece şuan bu telefonda yaşıyoruz. Uygulamaları iTunes üzerinden indirdim kurdum ama bağlantı yok. 3G üzerinden zar zor bağlandık. Telefonu sıfırlamayı düşünüyorum. Arkadaşıma daha önce öyle yap dediğimde işe yaramıştı. Ne yapmalıyım? Eski modemim yandığı için dandik bir modem kullanmak zorunda kalmıştım. Sorun nereden kaynaklanmaktadır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle telefonu fabrika ayarlarına bir sıfırlayın ardından da güncellemelere dikkat edin son sürüm demi cihaz ondan sonra tekrar bir deneyin evdeki wifi kullanan diğer cihazlar da böyle bir sorun yok diyorsanız sorununuzun çözüleceğini tahmin ediyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı