IPhone 6s ekran değişimi sonrası leke düzelir mi?

emre12321

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar. iPhone 6s telefonumun dokunmatiği bozulmuştu. Bugün telefoncuya komple değiştirttim ekranı. Pil kısmının altında siyah leke oluşmuş. Telefoncu yarına kadar geçeceğini söylüyor. Normal midir bu durum?

Dosya Ekleri

• IMG-20230325-WA0005.jpeg
    IMG-20230325-WA0005.jpeg
    60,3 KB · Görüntüleme: 58
Selamlar. iPhone 6s telefonumun dokunmatiği bozulmuştu. Bugün telefoncuya komple değiştirttim ekranı. Pil kısmının altında siyah leke oluşmuş. Telefoncu yarına kadar geçeceğini söylüyor. Normal midir bu durum?
Seni dolandırmış resmen. Yok öyle birşey. Elinde ki hatalı ekranı takmış.

Ekran mürekkebi akmış gibime geldi? Yarına kadar bekleyin hocam, eğer olmazsa telefoncuya gidersiniz. Fakat bu olmayacak bir şey normal değil yani, ekran değişiminde böyle bir şey olmaz.

Seni yemiş , elinde ki bozuk ekranı senin cihaza itelemiş. Ekran değiştiği zaman öyle bir şey söz konusu olmaması gerek. Hakkını ara. Susma.

Yeni konular

Geri
Yukarı