iPhone 6S ekran yapıştırma

Tgrkk

Hectopat
Telefonumun pilini değiştirirken yanlışlıkla ekranın korumasını söktüm. Şimdi telefonun ekranı ve koruma ayrık duruyor. İnternetten B-7000 aldım ancak nasıl sürüleceğini bilmiyorum. Konuyla alakalı bir video bilen veya bilgisi olan var mı acaba?

Telefon: iPhone 6S.

Ekran ve dokunmatik yüzeyden bahsediyorsanız onun için B-7000 kullanılmıyor. Daha farklı bir sıvı kullanılıyor. B-7000 genel olarak Android cihazlar için kullanılıyor.

Ekran ve dokunmatik yüzeyden bahsediyorsanız onun için B-7000 kullanılmıyor. Daha farklı bir sıvı kullanılıyor. B-7000 genel olarak Android cihazlar için kullanılıyor.

Hayır üst yüzeyi değil ekranın altı ile telefon kasasını yapıştırmak için.
Ekran koruması nedir? Çerçeveden mi bahsediyorsunuz?

Ekranın altında metal bir tabaka daha var o tabakadan bahsediyordum ismini tam olarak bilmiyorum belki o kısım da ekrana dahildir.

Hayır üst yüzeyi değil ekranın altı ile telefon kasasını yapıştırmak için.

Ekranın altında metal bir tabaka daha var o tabakadan bahsediyordum ismini tam olarak bilmiyorum belki o kısım da ekrana dahildir.

Metal plaka Touch ID'nin flex kablolarını barındırıyor. Yapışkanlı değildir. Çerçeveye vidalıdır.

Metal plaka touch ID'nin Flex kablolarını barındırıyor. Yapışkanlı değildir. Çerçeveye vidalıdır.

Evet telefonun altından vidalı ancak ben vidayı sökmeme rağmen metal plaka kaldı plakayla ekran ayrıldı şimdi plakayla ekranı birbirine tutturmaya çalışıyorum. Nasıl yapıcağımı biliyor musunuz?
Kalite için kusura bakmayın aksiyon kamerası yakından bu kadar çekebiliyor ancak görüntü bu metal plaka çerçeveye sabit ama ekran plakaya bağlı değil bunları nasıl birleştireceğim.

Dosya Ekleri

• 428D039D-F63A-43D9-9AF8-50DFE2A8F1C8.jpeg
    428D039D-F63A-43D9-9AF8-50DFE2A8F1C8.jpeg
    936,8 KB · Görüntüleme: 78
  • 3DF3AE61-C957-4B09-BA9D-12B54EC31DA1.jpeg
    3DF3AE61-C957-4B09-BA9D-12B54EC31DA1.jpeg
    919,7 KB · Görüntüleme: 59
  • 606E6CCE-D2F6-4C40-B051-14F73236E076.jpeg
    606E6CCE-D2F6-4C40-B051-14F73236E076.jpeg
    941,4 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleme:
Evet telefonun altından vidalı ancak ben vidayı sökmeme rağmen metal plaka kaldı plakayla ekran ayrıldı şimdi plakayla ekranı birbirine tutturmaya çalışıyorum. Nasıl yapıcağımı biliyor musunuz?
Kalite için kusura bakmayın aksiyon kamerası yakından bu kadar çekebiliyor ancak görüntü bu metal plaka çerçeveye sabit ama ekran plakaya bağlı değil bunları nasıl birleştireceğim.
Metal plaka ekrana vida ile bağlıdır. YouTube'da tonla video var.

Çerçeve ekrandan ayrılmış. Yapıştırıcı ile çok zor. Touch ID'yi bozmadan yetkili servise verin. Touch ID kablosu koparsa bir daha asla parmak izi kullanamazsınız. Touch ID her iPhone'a özeldir, yan sanayiyi bırakın sıfır kutulu iPhone'dan söküp taksanız yine çalışmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı