iPhone 6S için Deji Batarya Nasıldır?

ByArtem

Kilopat
Daha fazla  
Telefonumda şu an satın alındığından beri olan orijinal 6S bataryası takılı ve pil sağlığı %79 durumunda ama şu sıralar çok hızlı gidiyormuş gibi gelmeye başladı. Bu yüzden batarya değiştirmeyi düşünüyorum. iphone 6S Batarya Mucize Batarya Deji (2200mAh) Bu bataryadan almayı düşünüyorum ama daha önce Deji firmasının bataryasnı hiç kullanmadım ve çok bir bilgi sahibi değilim bu bataryayı kullanan varsa memnuniyetinizi ve sorunlarınızı yazarsanız sevinirim.

Ben hem bir senedir iPhone 4S'te, hem de altı aydır iPhone 6'da kullanıyorum. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı çıkmadı. Memnunum. Pil ömrü 2200mah dese de normal batarya ile arada çok fark var gibi gelmedi bana. Tabi, eski bataryanızdan sonra muhakkak daha uzun gelecektir.

Ben hem bir senedir iPhone 4S'te, hem de altı aydır iPhone 6'da kullanıyorum. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı çıkmadı. Memnunum. Pil ömrü 2200mah dese de normal batarya ile arada çok fark var gibi gelmedi bana. Tabi, eski bataryanızdan sonra muhakkak daha uzun gelecektir.
2200mah olması ufakta olsa fark ettiriyor mu ?

Ufak bir fark var ancak öyle ahım şahım bir fark hissettirmedi bana. Belki de yanılıyorumdur. İki bataryanın da sıfırını aynı anda kullanmaya başlayan biri sorunuza daha sağlıklı bir yanıt verecektir.

Markayı bilmiyorum ama böyle bir riske girmek yerine 10.000 veya 20.000'lik powerbank alın kaliteli markadan.
Powerbank her zaman taşıyamayabiliyorum o yüzden.
Ufak bir fark var ancak öyle ahım şahım bir fark hissettirmedi bana. Belki de yanılıyorumdur. İki bataryanın da sıfırını aynı anda kullanmaya başlayan biri sorunuza daha sağlıklı bir yanıt verecektir.
Birde bir kaç yerde okudum ama tam bir bilgi sahibi değilim Deji bataryayı aldığımız zaman 6 7 kere tam şarjdan sonra batarya asıl halini alıyormuş bu doğru mu ?

Geri
Yukarı