iPhone 6S iOS 13 Yükseltmesi

KoZmoss

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben iPhone 6S telefonuma iOS13 kurmak istiyorum fakat, beta kurduktan sonra gelecek normal güncellemeleri alamayacak mıyım?
Beğenmezsem nasıl geri dönüş gerçekleştirebilirim?
Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle şunu belirtmek isterim: Beta sürümlerinde verileriniz güvende olmayabilir, yedekleme sisteminiz düzgün çalışmayabilir ve batarya kullanımınız kötüleşebilir.

Beta profilini edindikten sonra beta güncellemeleri gelmeye başlayacaktır. iOS 13 resmi olarak yayınlanana kadar birkaç beta sürümü alacaksınız sonra final sürümü adı altında, normal dediğiniz güncellemeleri alacaksınız. Beğenmeyip geri dönmek için ise cihazı kurtarma moduna alıp iTunes yüklü bilgisayara takıp geri yükle demeniz yeterli olacaktır.

Öncelikle şunu belirtmek isterim: Beta sürümlerinde verileriniz güvende olmayabilir, yedekleme sisteminiz düzgün çalışmayabilir ve batarya kullanımınız kötüleşebilir.

Beta profilini edindikten sonra beta güncellemeleri gelmeye başlayacaktır. iOS 13 resmi olarak yayınlanana kadar birkaç beta sürümü alacaksınız sonra final sürümü adı altında, normal dediğiniz güncellemeleri alacaksınız. Beğenmeyip geri dönmek için ise cihazı kurtarma moduna alıp iTunes yüklü bilgisayara takıp geri yükle demeniz yeterli olacaktır.
Burdan şunları söyleyebilirim kurdum ve telefonumun sarjı daha uzun süre dayanmaya başladı.Ama 2. sürümü yayınladıktan sonra uygulamalar sapıttı

Burdan şunları söyleyebilirim kurdum ve telefonumun sarjı daha uzun süre dayanmaya başladı.Ama 2. sürümü yayınladıktan sonra uygulamalar sapıttı
Şu an uygulamalar kararsız çalışabilir ancak bu sorunlar final sürümüne yaklaştıkça düzelir zaten. iCloud yedeklemenizin düzgün çalıştığından emin olun, her zaman kontrol edin.

Merhabalar, ben iPhone 6S telefonuma iOS13 kurmak istiyorum fakat, beta kurduktan sonra gelecek normal güncellemeleri alamayacak mıyım?
Beğenmezsem nasıl geri dönüş gerçekleştirebilirim?
Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
Kesinlikle tavsiye etmiyorum heleki 6S gibi bir telefona. 12 beta yükeldim zamanında, telefon çok ısınmaya başladı i cloud bir fotoğraf yedekliyor diğerini yedeklemiyor app store internete bağlı olmama rağmen bağlantınız yok falan diyordu, biraz bekledim hani düzelir falan diye, düzelmedi direk geçtim yine 11 e geri.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı