iPhone 6S pil sağlığı yüzdesi değişmiyor

Yer
psk. svş. uzm.
Arkadaşlar, yaklaşık 3 ay önce orijinal pil değişimi yaptım. Bu süre zarfında günde 1 kere şarja takıyorum. Oyun oynuyorum, internette geziyorum, video izliyorum. Ara sıra telefon ısınıyor. Bunlara rağmen pil yüzdesi %100 olarak kaldı. Hayır durumdan şikayetçi değilim, maşallah 🧿 fakat anormallik yok mu? Bu arada ekran sürem ortalama 6 saat 51 dakikaymış.

Hocam aslında aşırı anormal değil. Benim ikinci cihazım iphone 7. Ben de yaklaşık 6 ay önce değiştirdim. Şu an 99da. Ama az da olsa gösterge de takılma yaşanabiliyor. Belki böyle olmuş olabilir. Hard reset veya sıfırlama deneyebilirsiniz. Veya aldığı en son sürümde değil ise güncelleme yapın.

Arkadaşlar, yaklaşık 3 ay önce orijinal pil değişimi yaptım. Bu süre zarfında günde 1 kere şarja takıyorum. Oyun oynuyorum, internette geziyorum, video izliyorum. Ara sıra telefon ısınıyor. Bunlara rağmen pil yüzdesi %100 olarak kaldı. Hayır durumdan şikayetçi değilim, maşallah 🧿 fakat anormallik yok mu? Bu arada ekran sürem ortalama 6 saat 51 dakikaymış.
Güncelleme aralıklarını bilmiyoruz. Belki de şuan %99 ama 1 ay sonra güncellenecek. Çok takmayın.

Geri
Yukarı