iPhone 6S Plus alınır mı?

toztEEm

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. 2. El Apple iPhone 6s Plus 64 GB Space Gray | EASYCEP bu cihazı satın almayı planlıyorum. Birçok kişi alınmaz diyecektir ama ben sadece günlük kullanım için almak istiyorum. Oyun oynamayacağım. Sosyal medya kullanmak için satın almak istiyorum. Şimdi benim kafamdaki sorun şu. IOS'un en son sürümü alan bir cihaz. iOS 15 sürümünden mahkum kalacak. İleride WhatsApp, Instagram gibi uygulamaları kullanırken sorun yaşar mıyım? Hiç iOS sürümünden sorun yaşayan oldu mu? iPhone 7 de var ama 32 GB hafıza benim için yeterli değil. Sizin fikirleriniz nelerdir? Kullanmış kişilerin yorumlarını merak ediyorum.

Hocam WhatsApp ve Instagram için endişelenmenize gerek yok uzun bir süre daha son iOs sürümüne desteği olur ama bu fiyata bu telefonun gerçekten alınabilir olduğunu düşünmüyorum.

2. el cihaz ve üstüne 2.400 TL. 2021 senesinde iPhone alacaksanız iPhone 7 Plus altını önermem. Hele 2. el iPhone 6S Plus'a 2.400 TL vermenizi hiç tavsiye etmem. Redmi Note 9 serisine bakabilirsiniz.

Günlük ihtiyaç için uygun değil mi? Bu fiyata önerebileceğiniz cihazlar nedir 2300. Redmi 9 düşündüm ben veya iphone 7 mevcut ama 32gb hafızası var. Biraz da ekrandan kayıp var.

Ucuz olsaydı alınırdı ama parasını hak etmiyor. Yani alınmaz hocam.

Fiyatı makul değil. Letgo’da elden 1700-2000 arası veriyorlar. Alınır mı diye soracak olursan bu sene güncelleme alacak seneye almaz. Ona göre karar verin. O fiyattaki androidlere taş çıkarır onu da belirteyim.

Geri
Yukarı