iPhone 6S Plus aniden kapanıp geri açılıyor

Crowlleyy

Kilopat
Yer
Trenzalore
Tam olarak neye tepki vererek kapandığını anlamadım ama durduk yere uygulamalarda gezinirken birden kapanıyor ve 2 3 saniye sonra otomatik kendiliğinden açılıyor. Gerçekten siniri bozucu bir sorun. Gittiğim telefoncu bataryadan olabileceğini söyledi ama hala sorun devam ediyor. Birkaç telefoncuya daha götürdüm ama bakmadılar bile daha önce bu sorunu yaşayan var mı? Ne yapmam gerekiyor?

Tam olarak neye tepki vererek kapandığını anlamadım ama durduk yere uygulamalarda gezinirken birden kapanıyor ve 2 3 saniye sonra otomatik kendiliğinden açılıyor. Gerçekten siniri bozucu bir sorun. Gittiğim telefoncu bataryadan olabileceğini söyledi ama hala sorun devam ediyor. Birkaç telefoncuya daha götürdüm ama bakmadılar bile daha önce bu sorunu yaşayan var mı? Ne yapmam gerekiyor?
Cihaz düştü mü demeyeceğim, eski bir cihaz zaten illa ki düşmüştür. Pil sağlığının ve depolama alanının ekran resmini atabilir misiniz?

Babamın telefonunda da aynı sorun vardı, iPhone değil ama Samsung telefon. Rastgele bir zamanda kapanıp kendi kendine kilit ekranına geri dönüyordu. Tam hatırlamıyorum ama içinde bir tel varmış o kopmuş galiba.

Dosya Ekleri

• 93A7A129-E767-4AB0-B17A-BD1AC1E82800.png
    93A7A129-E767-4AB0-B17A-BD1AC1E82800.png
    204,1 KB · Görüntüleme: 46
  • 0E3797C6-6D17-43BA-AD37-9EC74AEE183A.png
    0E3797C6-6D17-43BA-AD37-9EC74AEE183A.png
    376,9 KB · Görüntüleme: 69
Telefon düşmüşlüğü var ama sorunsuz kullandım uzun süre

Yavaşlar diye yüklemedim sizce yüklenmeli mi?
Hocam o zaman @ExclusiveeN hocamında söylediği gibi geriye sadece güncellemek kalıyor. Unutmayın Apple'da eğer güncelleme geliyorsa yapın çünkü eğer şirkete göre telefonun "ömrü" bitmişse güncellemeseniz dahi onlar yavaşlatırlar. Ancak hiçbir zaman uyumlu olan güncelleme kendi başına telefonu yavaşlatmaz en azından Apple için konuşmak gerekirse.

Yeni konular

Geri
Yukarı