iPhone 6S Plus arka kamera ağır çekimde çalışırken normal çekimde titriyor

Vegas

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, iPhone 6S Plus kullanıyorum, arka kamera normal fotoğraf modunda titriyor fakat ağır çekim moduna aldığımda tamamen net bir şekilde arka kamerayı kullanabiliyorum. Bu sorun sizce neden kaynaklı olabilir?

Merhaba; tahmin yürütüyorum... Ağır çekimde kamera sürekli netlemeye ihtiyaç duymaz zaten belli oranlarda netlemeyi siz yaparsınız. Ancak normal çekimde ise kamera sürekli sensöre gereken netliği sağlamak için hareket eder. Muhtemelen kamera içerisindeki manyetikler arızalanmıştır. Servis şart gibi gözüküyor.

Merhaba; tahmin yürütüyorum... Ağır çekimde kamera sürekli netlemeye ihtiyaç duymaz zaten belli oranlarda netlemeyi siz yaparsınız. Ancak normal çekimde ise kamera sürekli sensöre gereken netliği sağlamak için hareket eder. Muhtemelen kamera içerisindeki manyetikler arızalanmıştır. Servis şart gibi gözüküyor.
Teşekkürler yorum için, yeni bir şey daha fark ettim yakını çok yakını net çekiyor biraz uzağı netlerken titriyor sanırım söylediğiniz gibi odak sorunu gibi bir durum var.

Geri
Yukarı