iPhone 6S Plus Nasıl?

DenizzBoss

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhabalar. Şu an Samsung'un galaxy y model telefonunu kullanıyorum. Tabii ki de iyi yanı olmayan bit telefon bu yaz babamdan aldığım hafif destekle yeni bir telefon almaya karar verdim ve gözüme iPhone 6s plus 128 gb space grey'i tercih ettim. Hem telefonu tercih etme sebebimin %70'inin iOS rahatlığı olduğunuda söyleyeyim dedim. Sizce ıPhone 6s plus nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuda ciddi bir yorum yazan olurmu bilmem adamım ama yaptığın saçmalık ötesi. 128gb alacakmışsın bide 4200 liranın hafif desteği kaç oluyor 2000 falan mı :D

Bence 800 Tl'ye Zenfone 2 Laser alıp artan parayla şahane bir sistem toplanabilir. Sorunuzun cevabı ise güzel bir telefon ama parasını maalesef hak etmiyor.

5S kullanıcısıyım, iPhone androide göre bana daha rahat geliyor fakat F/P olarak derseniz piyasadaki en kötü telefon olabilir. Ben alsam bile 6 16GB alırım 2200 liraya. 4.200 lira edecek hiçbir yanı yok önem verdiğin şey performanssa LG V10 veya G4 al geç.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı