iPhone 6S Şarj Hızlı Bitiyor

orhanglst

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Cihazım 6S 64 GB ve pil sağlığı %82. Fakat şarj %80 ise bir bakıyorum hızlı hızlı düşüyor %70 veya %65 oluyor. Sonra ise sabit kalıyor bir süre. Apple 350TL pil değişimine. Sizce dışarıda mı yoksa Apple'da mı değiştireyim pili?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam eğer kendiniz değiştirmeyecekseniz kesinlikle servise verin ama eğer eliniz biraz yatkınsa Technopat kanalında videosunda var bakarak yapabilirsin.

6s cihazları artık internet ve pil konusunda çok şikayet alıyor. En yakın örnek kardeşimde vardı. Apple servis yenisini verdi ama aradan 5 6 ay geçmesine rağmen aynı sorun devam etmekte. Haberlerde çıkan olaylar doğru yani. İmkanınız varsa model yükseltin bence.

Bende 6s kullanıcısıyım telefon yavaş yavaş miladını dolduruyor. O yüzden Deji bataryayı bir araştırmanı öneririm. Ürünü internet üzerinden alıp iyi bir telefoncuya değiştirebilirsin.
2200 Mah Deji batarya taktım ben 8-9 ay oldu memnunum. 100TL falan.
Hocam şarj ortalama ne kadar gidiyor

Tüm bataryaların bir ömrü (Life Cycle) vardır. Eğer telefon 2 yıldır aynı batarya ileyse çok normal. Eğer daha önce telefon içi açmışsan ve dikkatliysen, kendin değişebilirsin. Eğer daha önce açmadıysan veya elin pek yatkın değilse Apple'ye gönder gitsin.

Merhaba arkadaşlar. Cihazım 6S 64 GB ve pil sağlığı %82. Fakat şarj %80 ise bir bakıyorum hızlı hızlı düşüyor %70 veya %65 oluyor. Sonra ise sabit kalıyor bir süre. Apple 350TL pil değişimine. Sizce dışarıda mı yoksa Apple'da mı değiştireyim pili?
Batarya 100 liraya satılıyor. Ben yapabilirim elimden gelir böyle işler diyorsan sök kendin tak. Zor bir şey değil bu arada. Utanmasam ben ekran camı değişimi yapacağımda güvenemiyorum. Ama kendi s6 Edge telefonumu defalarca kez söküp taktım. He herkes yapabilir diye bir şey de demiyorum. Elinden geliyorsa yap.

Bende 6s kullanıcısıyım telefon yavaş yavaş miladını dolduruyor. O yüzden Deji bataryayı bir araştırmanı öneririm. Ürünü internet üzerinden alıp iyi bir telefoncuya değiştirebilirsin.

Hocam şarj ortalama ne kadar gidiyor
İlk aylar anasını ağlatsam 1 gün gidiyordu. Şu an anası ağlamadan 1 gün gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı