iPhone 6S sıfırı nereden bulunur?

adoyad

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar iPhone 6S bakıyordum ve internetten sıfır yok hep yenilenmiş teşhir yazıyor eğer varsa link atar mısınız ve sıfırı kaç TL?

Sıfırı yok. Olsa bile imkansız gibi

Sıfırını sadece koleksiyonerler alıp ilerde değerlenecek diye saklamıştır, piyasada artık bulamazsınız. Üretimi duralı çok oldu.

Kankam sana şöyle söyleyeyim yanılmıyorsam iPhone 6S üretimi durduldu bu yüzden bulamazsın ve geçmişte 6S kullanıcısı olarak sana şu devirde kesinlikle önermiyorum. İsteğin üzerine araştırdım ama bu tür telefonlar zaten sıfır alınmaz ve ben de bulamadım. İlla diyorsan 6S alacağım diye kaliteli ikinci el tercih ederim. =)

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki ya temiz parça değiştirilmemiş 2.el kaliteli var mı? Bulamadım varsa link atar mısınız?

Arkadaşlar iPhone 6S bakıyordum ve internetten sıfır yok hep yenilenmiş teşhir yazıyor eğer varsa link atar mısınız ve sıfırı kaç TL?

Yoktur olsa bile 3 4bine koyarlar nette yani o kadar parayı da 6S e vermek ne kadar mantıklı olur bilemem.

Peki ya temiz parça değiştirilmemiş 2.el kaliteli var mı? Bulamadım varsa link atar mısınız?

Güvenmek zor kim satıyorsa satsın ikinci el telefonun başından neler geçmiş bilinmez. İkinci el şans işi ocak 2021 yılında ikinci el 6S aldım hala kullanıyorum bir sorunum yok.

Geri
Yukarı