iPhone 6S telefon sadece iOS 14'e güncelleniyor

SLaynter

Decapat
Daha fazla  
iPhone 6S cihazımda güncelleme yapmak istediğim zaman ya iOS 14 yapmalıyım ya da iOS11'de kalacak. iOS 12.5'e falan güncelleyemiyorum, sadece iOS 14'e güncelleniyor.

iOS 12 artık kurulmuyor. Apple indirme bağlantılarını kaldırdı. Apple işte ne beklerin hep kapalı kutu. Yalnızca iOS 14'e güncelleme yapabilirsin.

IOS 14 ile de benim 6S aynı hızda çalışıyordu. Kaç yıllık telefonda donma kasılma vs. yok üstüne gayet seri.

iOS 14 ile de benim 6S aynı hızda çalışıyordu. Kaç yıllık telefonda donma kasılma vs. yok üstüne gayet seri.

iOS 12 artık kurulmuyor. Apple indirme bağlantılarını kaldırdı. Apple işte ne beklerin hep kapalı kutu. Yalnızca iOS 14'e güncelleme yapabilirsin.

Bir alternatifi yok mu telefon zaten 16 GB iOS14 kuramam.
iOS 14 ile de benim 6S aynı hızda çalışıyordu. Kaç yıllık telefonda donma kasılma vs. yok üstüne gayet seri.

iOS 13 falan yüklenemez mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Instagram falan yüklenmiyor :(

Peki inmeyen uygulamaları indirmenin bir yolu var mı?
Çevrende yeni model veya son iOS sürümü olan bir cihaza kendi Apple kimliğinle gir istediğin uygulamayı giriş yaptığın cihaza yükle daha sonra kendi cihazından hesabını gir. Daha eski bir sürümünü yükleyeyim mi tarzı bir soruyor onaylarsan eski sürüm instagram vs. yükler. Bunu forumda biri yapmıştı ordan hatırlıyorum.

Instagram falan yüklenmiyor :(
Peki inmeyen uygulamaları indirmenin bir yolu var mı?
.IPA dosyası ile kurabiliyorsun.
IPA iOS işletim sisteminde ki uygulama dosyası demek. Eğer Bilgisayarın varsa Apple telefonu bilgisayara bağlayıp IPA dosyasını bilgisayarınızada ki iTunes uygulaması ile kurabiliyorsun.
Arama motoruna "Instagram IPA iOS 11"
diye aratırsan IPA dosyasını kurabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı