iPhone 6S'e güncelleme yapmalı mıyım?

urktdbyme

Hectopat
iPhone 6S'im var 1 tane 64GB, kullandığım sürümün çıkış tarihine baktım 2018 ocakta. Şimdi ihtiyacım olan uygulamaları indiremiyorum sürümüm çok eski olduğu için, sizce güncelleme yapmalı mıyım? Veya tam olarak son sürümü değil de ihtiyacım olan uygulamaları yüklememe izin verecek bir sürüme güncellemek mümkün müdür?

Annemde iPhone 8 Plus var. En son sürüme güncellemiştim. Yavaşlama olmuştu, telefonu sıfırlamıştım. 🙂
Yavaşlık hissederseniz sıfırlayın hocam.

Güncel sürümler her zaman iyi olmayabiliyor. Batarya performans puanları felan bir bakın. Her sürümde önemli miktarda puan/performans düşüşleri yükselişleri oluyor. Bunun hakkında video yapan yabancı bir çok youtube kanalı var. Güncelleyenlerin yorumlarını dinleyin.

iPhone 6S'im var 1 tane 64 GB, kullandığım sürümün çıkış tarihine baktım 2018 Ocak'ta. Şimdi ihtiyacım olan uygulamaları indiremiyorum sürümüm çok eski olduğu için, sizce güncelleme yapmalı mıyım? Veya tam olarak son sürümü değil de ihtiyacım olan uygulamaları yüklememe izin verecek bir sürüme güncellemek mümkün müdür?

Şarj artık çok hızlı bitiyor 15'e geçtikten sonra gözle görülür bir biçimde özellikle navigasyon falan açık olduğunda o hızlı düşüşü görebiliyorum. Satıp XS Max geçmeyi düşünüyorum o yüzden yenilerine güç yetmez fiyatlar belli.

Geri
Yukarı