iPhone 6'ya Instagram nasıl yüklenir?

v4lenci

Centipat
Daha fazla  
iPhone 6 cihazım var fakat Instagram yükleyemiyorum, sürümü yetmiyormuş. Forumda dolanırken daha üst bir sürümü olan cihazla yapabileceğimi gördüm fakat öyle bir cihaz yok etrafımda, başka bir yolu yok mudur? iTunes ile falan olmaz mı?

Hocam benimki de 6S yakında bendende kaldırırlar :(

Korkmanıza gerek yok hocam en az 2 yıl daha desteklicekler. Eski cihazlara destekleri kesiyorlar. (sizinkide eskide iOS sürümü hala yeni sayılır.)

iPhone 6 cihazım var fakat Instagram yükleyemiyorum, sürümü yetmiyormuş. Forumda dolanırken daha üst bir sürümü olan cihazla yapabileceğimi gördüm fakat öyle bir cihaz yok etrafımda, başka bir yolu yok mudur? iTunes ile falan olmaz mı?

Maalesef başka bir telefon olmandan olmaz hocam. O iTunes falan eskidendi.

Korkmanıza gerek yok hocam en az 2 yıl daha desteklicekler. Eski cihazlara destekleri kesiyorlar. (sizinkide eskide iOS sürümü hala yeni sayılır.)

Maalesef başka bir telefon olmandan olmaz hocam. O iTunes falan eskidendi.

iTunes eski sürümü yüklesem olmaz mı?

Tek çözüm güncel bir iPhone bulup onda Apple kimliği ve şifreni giriş önce onda sonra kendi cihazında indir deyip eski sürüme onay verip kullanmak.

Aynı sorunu yasıyorum halledebıldın mı

Geri
Yukarı