iPhone 6’yı sıfırlamak

Electrix

Hectopat
Daha fazla  
Ben zamanında küçükken telefona AppValley ve Tweak diye bir uygulama indirdim. Oyunlar paralı olduğu için. Ben sildim ama bir arkadaş arka planda uygulama çalışabileceğini sıfırlamak gerektiğini ve bu sıfırlamayı yapmadan iTunes ile yedekleme yapabileceğimi söyledi. Bende endişelendim. Böyle yapsam herhangi bir zarar olur mu? Tek yapmam gereken PC'ye iTunes indirip yedekleyip, telefonu sıfırlayıp bir daha telefona yedeği atmak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
iTunes ile yedekleyip daha sonra sıfırladıktan sonra yedeği geri getirebiliyorsunuz ama iOS cihazların içerdiği korumalar zaten yeterli. Bir şey yapmanıza gerek yok.
Herhangi bir şey yapmama gerek yok mu? Ama ben korsan uygulama indirdim AppValley ve Tweak. Hocam, korsan kötü biliyorum. Ben de karşıyım ama küçükken yaptım bir hata, kredi kartım (ininal) yoktu. Bu arada bu uygulamaları indirdim ancak içinden oyun indiremedim, hatta bunun için uğraştığımı hatırlıyorum.

iOS içerisinde yüklü gelen korumalar oldukça yeterli. Bir şey yapmanıza gerek yok çünkü cihazınız güvende.

İçiniz rahat olsun diye iTunes yedeği aldıktan sonra cihazı sıfırlayıp yedeği kullanabilirsiniz ama gerek yok.
İyi, tamamdır hocam. Ekstra olarak deyim App Store'dan AV indirip tarama yaptım, sıkıntı çıkmadı, bilginize. Teşekkürler.

iOS için gerçek bir antivirüs programı gerek olmadığından dolayı yok. O yazılım her neyse kullanmanıza gerek yok, silebilirsiniz. :)
Sildim, yer kaplıyorlar. Harbiden iOS'in AV'si çok mu iyi?
iOS için gerçek bir antivirüs programı gerek olmadığından dolayı yok. O yazılım her neyse kullanmanıza gerek yok, silebilirsiniz. :)
He, bir de hocam, o arkadaş bana AppValley'i silsem bile arka planda çalışabildiklerini söyledi. Böyle bir şey gerçek mi?

Sildim, yer kaplıyorlar. Harbiden iOS'in AV'si çok mu iyi?
Sistemde hiçbir şeye tam erişim verilmediğinden dolayı uygulamalar genellikle kendilerinden başka şeye erişim sağlayamıyorlar. Tam olarak bir antivirüse gerek olmamasının sebebi de bu.

Tek sorun bir açık olabilir fakat iOS için bunlar oldukça nadir.

Bir şeyi silerseniz hiçbir şekilde arkada da çalışamaz.

Sistemde hiçbir şeye tam erişim verilmediğinden dolayı uygulamalar genellikle kendilerinden başka şeye erişim sağlayamıyorlar. Tam olarak bir antivirüse gerek olmamasının sebebi de bu.

Tek sorun bir açık olabilir fakat iOS için bunlar oldukça nadir.

Bir şeyi silerseniz hiçbir şekilde arkada da çalışamaz.
Tamam hocam. Ben hem uygulama hem profil olarak sistemimden sildim. Teşekkür ederim. Bana ve yüreğime su serptiniz.

Geri
Yukarı