iPhone 7 150 TL arbaks marka batarya taktırmak sorun olur mu?

oblomovv

Decapat
Makaleler
1
Amcamın arkadaşı bir telefoncu var güvenilir birisi bundan ben de eminim fakat 150 TL'ye batarya mı takılır? Markası arbaks 2400 mAh batarya kıllandım şu an ya keşke Deji alsaydım ne yapacağım bir şey söyleyin çok sıkıntı olur mu?

En fazla cebinde veya şarj olurken patlar.

Fakirlikten geliyor başımıza ne geliyorsa kafamda da patlayabilir.
Bütçe varsa ve telefonu birkaç yıl daha kullanmayı düşünüyorsanız yetkili servisten orijinal batarya taktırmanızı öneririm. Yan sanayi bataryalar ne kadar güvenli ve uzun ömürlü olur düşünmek lazım.

Yetkili servislerin hepsi güvenilir mi? Yani çakma batarya itelemesinler bize 400 TL bayılacağız. Ayrıca her ilde yetkili servis var mo?

Yetkili servislerin hepsi güvenilir mi? Yani çakma batarya itelemesinler bize 400 TL bayılacağız. Ayrıca her ilde yetkili servis var mo?

Hangi şehirdesiniz? İnternetten bakabilir ya da Apple ile görüşüp bilgi alabilirsiniz. Yetkili servisler orijinal batarya takarlar. Zaten iPhone orijinal bataryalarını dışarıda bulamazsınız.

Hangi şehirdesiniz? İnternetten bakabilir ya da Apple ile görüşüp bilgi alabilirsiniz. Yetkili servisler orijinal batarya takarlar. Zaten iPhone orijinal bataryalarını dışarıda bulamazsınız.

Benim bu taktırdığım 150 TL batarya patladı diyelim cebimde ben batarya markasına tazminat davası açabilir miyim? Biraz yersiz ve saçma soru oldu ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı