iPhone 7 18W şarj aleti ile şarj edilebilir mi?

Şarj edilebilir ama iPhone 7'nin hızlı şarj desteği olmadığından dolayı standart şarj aleti ile arada çok fark oluşmaz. Bataryanın ise zarar görme ihtimali bile yok. Kaliteli bir markanın adaptörü ise sorun çıkarmaz. Giriş hattında belirli bir değerde direnç olduğundan gelen fazla akım bataryaya ulaşmaz ve bu yüzden zarar vermez.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 7'nin 10W'a kadar hızlı şarj kapasitesi var. Yani orijinal adaptörün iki katı kadar daha hızlı. Sizin 18W bir adaptör kullanmanız zarar vermez. Telefon ihtiyacı kadarını çeker.

@Kerem Keller, @ErnGnc13 ve @Xoloth Biraz araştırma yapın birine bir şey önermeden ve söylemeden önce.

iPhone 7'nin 10W'a kadar hızlı şarj kapasitesi var. Yani orijinal adaptörün iki katı kadar daha hızlı. Sizin 18W bir adaptör kullanmanız zarar vermez. Telefon ihtiyacı kadarını çeker.

@Kerem Keller ve @Xoloth Biraz araştırma yapın birine bir şey önermeden ve söylemeden önce.
Ya hocam bence demişim. Kesinlikle zarar verir tarzı bir söylem mi var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya hocam bence demişim. Kesinlikle zarar verir tarzı bir söylem mi var?
"Kesinlikle" demeniz mi son karar oluyor? "Kesinlikle" demeden her türlü şeyi yazalım o zaman. Yanıltmayın insanları. Bilmeyince başkasının fikrinden etkileniyor işte insanlar. Niyetiniz kötü olmayabilir ama dikkat edelim sadece. Ben de çoklu alıntı yaptım zaten. Herkesin kusuru eşit değil.

iPhone 11 Pro'dan çıkan orijinal adaptör, bence zarar vermez.
Kendinizle cevaplaşacaksanız niye konu açtınız ki? Bunu bizsiz de yapabilirsiniz. :D

"Kesinlikle" demeniz mi son karar oluyor? "Kesinlikle" demeden her türlü şeyi yazalım o zaman. Yanıltmayın insanları. Bilmeyince başkasının fikrinden etkileniyor işte insanlar. Niyetiniz kötü olmayabilir ama dikkat edelim sadece. Ben de çoklu alıntı yaptım zaten. Herkesin kusuru eşit değil.
Ne diyeyim ki yani. Fikir belirtmek yanıltma olmuş. Şarj edebilirsiniz / şarj edemezsiniz söylemlerinde bulunsaydım haklıydınız. Fakat burda manasız bir serzenişte bulunuyorsunuz.

Geri
Yukarı