iPhone 7 2021 yılında kullanıcı deneyimlerim

Hocam genel olarak memnunum. Yani pil anlamında gözle görülür bir azalma artma göremedim sanki aynı gidiyor. Fakat daha iOS 15 yeni olduğu için midir bilemiyorum ama Wi-Fi açıkken ayarlarda menü listesinde "kapalı" yazıyor. Karşılaştığım tek hata bu. 2-3 güncellemedir çözülmedi.
O kadar da olsun üstad ya. Cevap verdiğiniz için çok teşekkürler.

Güzel bir konu olmuş. Bende yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorum ve memnunum. Dediğiniz gibi pil konusu biraz sıkıntı ancak o da iPhone'un genel sıkıntısı olduğu için pek takmıyorum. Onun harici 32GB modelini kullanıyorum, 14.4.2 sürümündeyim ama donmalar yaşıyorum. Tahminimce format zamanı gelmiş, umarım depolamadan dolayı donmalar yaşıyorumdur. Üşenmesem bir gün formatlayacağım ama üşengeçlik işte 😅.
Güzel konu olmuş hocam, elinize sağlık.

Güzel bir konu olmuş. Bende yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorum ve memnunum. Dediğiniz gibi pil konusu biraz sıkıntı ancak o da IPhone'un genel sıkıntısı olduğu için pek takmıyorum. Onun harici 32 GB modelini kullanıyorum, 14.4.2 sürümündeyim ama donmalar yaşıyorum. Tahminimce format zamanı gelmiş, umarım depolamadan dolayı donmalar yaşıyorumdur. Üşenmesem bir gün formatlayacağım ama üşengeçlik işte 😅.
Güzel konu olmuş hocam, elinize sağlık.

Teşekkürler hocam :)

Yeni konular

Geri
Yukarı