iPhone 7 alınır mı?

tnw

Centipat
Yer
Ankara
Yeni bir telefon almak istiyorum ve tercihimi iOS cihazlardan yana yapmak istiyorum. Yeni çıkan ürünler çok pahalı ve benim kullanım şeklim için gereksiz. Bu yüzden yenilenmiş iPhone 7 alma kararı aldım. Telefonu kullanma amacım; video izlemek, arama yapmak, mesaj göndermek, Instagram'da gezinmek gibi şeyler. Bu tarz işlemler için iPhone 7 alınır mı? Kuzenim iPhone 6S kullanıyor ve telefonu benim gibi kullanıyor ve gayet yeterli olduğunu söyledi. Almaya değer bir ürün mü?

Bütçe maximum 10k.

Son düzenleme:
Ben iPhone 7'i 2016'den beri kullanıyorum. Sadece 1 kere batarya değiştirdim o kadar. Bence alınır.

Son düzenleme:
Bataryanıza dikkat edin aldıgınız yerin yorumlarına bakın tabii ki yenilenmiş cihaz oldugu için ne olacağı belli olmaz.

Bütçe artırabilirseniz 8 önerebilirim fakat bunların ekranları gerçekten küçük. İleride sorun yaratabilir.

Bütçe artırabilirseniz 8 önerebilirim fakat bunların ekranları gerçekten küçük. İleride sorun yaratabilir.
İleride ne gibi sorun yaratabilir küçük ekran pardon da? Ben SE 2022 kullanıyorum ekranına bayılıyorum. Herkes şunu yapıştırmış ağzına, ilerde sorun yaratabilirmiş… Ne olacak küçük ekranlı telefonlar güncelleme mi almayacak? Video mu oynatmayacak? Uygulamalar mı desteklemeyecek? Ne sorun olacak? Bir açar mısınız şu konuyu lütfen.

İleride ne gibi sorun yaratabilir küçük ekran pardon da? Ben SE 2022 kullanıyorum ekranına bayılıyorum. Herkes şunu yapıştırmış ağzına, ileride sorun yaratabilir miş… Ne olacak küçük ekranlı telefonlar güncelleme mi almayacak? Video mu oynatmayacak? Uygulamalar mı desteklemeyecek? Ne sorun olacak? Bir açar mısınız şu konuyu lütfen.

iPhone 7 desteği yakında kalkacak o yüzden sorun olabilir bence.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı