iPhone 7 alınır mı?

Bütçe
2000-3000
@Sefa34545HD Bütçeniz en fazla ne kadardır? Iphone 7 alınmaz maalesef, daha farklı öneriler yapalım sizin için.
3000 ama 3200-3300'e kadar arttırabilirim.İnçi küçük olan bir telefon önerirseniz sevinirim bir de.

6.7 inç bir telefon kullanıyorum ben de almadan önce boyutundan dolayı almamak istemiştim ama 1 ay sonra hiçte büyük gelmiyor ve daha mantıklı olduğunu anlıyorsunuz.
Bilemedim ki.Ama bana yinede çok büyük olmaması lazım.

Samsung Galaxy S9 bakabilirsiniz, o fiyatlara bulunabiliyor ve ekranı 5.8 inç. Kamera konusunda sizi üzmez, işlemcisi de gayet iyi.
Bi incelerim.Peki gm 8 iyi midir sizce?Özellikleri güzel gibi.İnçi de küçük.

Birde ben 2. elden korkuyorum bir sıkıntı çıkar diye.Sizce olur mu öyle bir şey.

Bi incelerim.Peki gm 8 iyi midir sizce?Özellikleri güzel gibi.İnçi de küçük.

Birde ben 2. elden korkuyorum bir sıkıntı çıkar diye.Sizce olur mu öyle bir şey.
Önerebileceğim bir telefon değil GM 8. General Mobile olarak o fiyatta en iyisi GM 9 Pro. General Mobilenin çıkarttığı en iyi telefondur. Amoled ekran, Type-C hızlı şarj, 60 fps video kayıt ve kamera olarak iphone 8 plus ile karşılaştırılıyordu zamanında. Android 9'dan sonrasını alamadığı için tarih oldu. Eğer alabilseydi çok iyi telefondu.

Benim Apple Watch'la işim yok. Beni ilgilendirmez😁

Ben kendim 7 kullanıyorum şu an, yakın zamanda 12 veya 13'e geçiş yapacağım. Bence 2024 ortalarına kadar rahatlıkla kullanılır. iOS güncellemesinin gelmemesi sizin için sorun olmazsa en az 1.5 sene daha uygulamalarına güncelleme gelir diye düşünüyorum. Sizde bu süreç boyunca biraz daha para biriktirip artık daha iyi bir telefon alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı