iPhone 7 alınır mı?

Bütçe
2000-3500
Hocam benim bir yakınım iPhone 7 Plus kullanıyor. Birkaç kere baktım telefonuna sürekli donuyordu, Google gibi uygulamalar açılırken fazla bekletiyordu. Kullanan kişi de memnun değil. 7 serisi artık eskidi, şahsen almanızı önermem.
Tamam.Bir telefon önerebilirseniz iyi olur.

Bence de hatta yenilenmiş cihazların daha kötü olduğunu düşünüyorum, replika parçalar takılıyor vs.

Araştırıyorum da yenilenmiş olarak hep iPhone 7 var, S8 Plus falan var fakat o fiyatı da haketmiyor (hem bütçenizi de aşıyor).
Hmm.Bir yakınım yakında yurtdışina gidecek mesleğinden dolayı.Irakta yarı fiyatına vb. oluyormuş telefonlar.Tek çare o kalıyor galiba.Hem daha kaliteli bir telefon alabilirim.

İPhone 7 kullanıyorum. Sosyal medya uygulamalarında bana fazlasıyla yetiyor. Ayrıca Wild Rift bile oynayabiliyorum. Tek eksisi bataryası. Eğer gün içinde telefonla çok uğraşmazsanız, günü rahatlıkla çıkarıyor. Ancak benim gibi oyun oynayarak, sosyal medyada dolaşırsanız ancak yarım günü çıkarıyor.

Merhaba, yakında telefon alacağım. Boyutu ve özelliklerini sevdiğimden iPhone 7 almak istiyorum. Sizce alınır mı? Kaç sene daha kullanabilirim?
Not: Sadece WhatsApp ve bir küçük oyun yüklerim. Yani sosyal medya kullanmayacağım. Öneri yapmak isterseniz de ekran boyutu çok büyük olmayan sıfır veya yenilenmiş bir telefon önerirseniz sevinirim. 2 el telefona güvenemiyorum.

iPhone 7 bu saatten sonra alma derim. İkinci el S9 bak.

Geri
Yukarı