iPhone 7 anormal şarj tüketimi

Wexiar

Hectopat
Makaleler
2
Öncelikle iyi forumlar. 2 gün önce Oppo A73'ten iPhone 7'ye geçiş yaptım. Yeni bir cihaz aldığımda ilk günler Full yüklenirim bataryası, gücü nasıl diye. Normal kullanımım öyle değil. Fakat iPhone 7'de, inanılmaz bir şarj tüketimi var. Bluetooth ile akıllı bilekliğim bağlı, onun dışında yine bluetooth ile ara sıra kulaklığımı bağlıyorum. 1 saat Spotify'dan müzik dinleyince tam şarjdan %30'lara iniyor. Oppo A73'te hızlı şarj vs. vardı acaba ondan buna geçince mi bu kadar etkiledi bilmiyorum fakat durum iPhone 7'de mi böyle yoksa benim cihazımda mı sorun? Yenilenmiş bir cihaz. Bataryası değişmiş %100 gözüküyor pil sağlığı. Şimdiden teşekkürler.

uuua

Picopat
Öncelikle iyi forumlar. 2 gün önce Oppo A73'ten iPhone 7'ye geçiş yaptım. Yeni bir cihaz aldığımda ilk günler Full yüklenirim bataryası, gücü nasıl diye. Normal kullanımım öyle değil. Fakat iPhone 7'de, inanılmaz bir şarj tüketimi var. Oppo A73'te hızlı şarj vs. vardı acaba ondan buna geçince mi bu kadar etkiledi bilmiyorum fakat durum iPhone 7'de mi böyle yoksa benim cihazımda mı sorun? Yenilenmiş bir cihaz. Bataryası değişmiş %100 gözüküyor pil sağlığı. Şimdiden teşekkürler.
Normal benimde iphone sosyal medyada 30 dk dolaşınca 25 sarj falan gidiyor

Kazım.4169

Hectopat
Öncelikle iyi forumlar. 2 gün önce Oppo A73'ten iPhone 7'ye geçiş yaptım. Yeni bir cihaz aldığımda ilk günler Full yüklenirim bataryası, gücü nasıl diye. Normal kullanımım öyle değil. Fakat iPhone 7'de, inanılmaz bir şarj tüketimi var. Oppo A73'te hızlı şarj vs. vardı acaba ondan buna geçince mi bu kadar etkiledi bilmiyorum fakat durum iPhone 7'de mi böyle yoksa benim cihazımda mı sorun? Yenilenmiş bir cihaz. Bataryası değişmiş %100 gözüküyor pil sağlığı. Şimdiden teşekkürler.

Hocam iPhone 7 kullanıyorum, şarj dayanmıyor çabucak eriyor ama benim pil sağlığı bayağı düşük acaba batarya orijinal mi?

HaciOsman

Megapat
Öncelikle iyi forumlar. 2 gün önce Oppo A73'ten iPhone 7'ye geçiş yaptım. Yeni bir cihaz aldığımda ilk günler Full yüklenirim bataryası, gücü nasıl diye. Normal kullanımım öyle değil. Fakat iPhone 7'de, inanılmaz bir şarj tüketimi var. Bluetooth ile akıllı bilekliğim bağlı, onun dışında yine Bluetooth ile ara sıra kulaklığımı bağlıyorum. 1 saat Spotify'dan müzik dinleyince tam şarjdan %30'lara iniyor. Oppo A73'te hızlı şarj vs. vardı acaba ondan buna geçince mi bu kadar etkiledi bilmiyorum fakat durum iPhone 7'de mi böyle yoksa benim cihazımda mı sorun? Yenilenmiş bir cihaz. Bataryası değişmiş %100 gözüküyor pil sağlığı. Şimdiden teşekkürler.

iPhone şarj konusunda sıkıntılı biraz maalesef.

whatsername21

Centipat
Şarj tüketimi fazla değil batarya küçük. 1900 mAh demek günümüzde 1 günü zar zor çıkarırsınız demek normal kullanımda. iOS arayüzü ve genel olarak Apple cihazları en verimli batarya tüketen cihazlardır.

Kick Furkanowski

Centipat
Öncelikle iyi forumlar. 2 gün önce Oppo A73'ten iPhone 7'ye geçiş yaptım. Yeni bir cihaz aldığımda ilk günler Full yüklenirim bataryası, gücü nasıl diye. Normal kullanımım öyle değil. Fakat iPhone 7'de, inanılmaz bir şarj tüketimi var. Bluetooth ile akıllı bilekliğim bağlı, onun dışında yine Bluetooth ile ara sıra kulaklığımı bağlıyorum. 1 saat Spotify'dan müzik dinleyince tam şarjdan %30'lara iniyor. Oppo A73'te hızlı şarj vs. vardı acaba ondan buna geçince mi bu kadar etkiledi bilmiyorum fakat durum iPhone 7'de mi böyle yoksa benim cihazımda mı sorun? Yenilenmiş bir cihaz. Bataryası değişmiş %100 gözüküyor pil sağlığı. Şimdiden teşekkürler.

Garantisi varsa gönderin belki onlar çözer

KS
KS
Wexiar

Wexiar

Hectopat
Makaleler
2
Hocam iPhone 7 kullanıyorum, şarj dayanmıyor çabucak eriyor ama benim pil sağlığı bayağı düşük acaba batarya orijinal mi?
Sanmıyorum hocam. Yenilenmiş bir cihaz ve batarya sağlığı %100 gözüküyor.
Normal kullanımda akşamı çıkarması lazım bataryası orijinal mi acaba?
Dediğim gibi, yenilenmiş bir cihaz ve orijinal değil yüksek ihtimalle.

Zinederon

Decapat
Yer
Ordu, Fatsa
Sanmıyorum hocam. Yenilenmiş bir cihaz ve batarya sağlığı %100 gözüküyor.

Dediğim gibi, yenilenmiş bir cihaz ve orijinal değil yüksek ihtimalle.
Bataryası 1970 mAh bir telefon için normal.

Ayrıca Orijinal olmamasını şu anda hissetmezsiniz. 3-5 ay sonra batarya sağlığı hızlı düşünce farkedersiniz.

Yukarı