iPhone 7 batarya değişimi için ekran kalkmıyor

iesey

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, iPhone 7 için batarya aldım ve değiştirmek istiyorum. Ama ne yaparsam yapayım ekranı bir türlü kaldıramıyorum. İnternette aynı malzemelerle balığı kılçığından ayırır gibi açıyorlar ben ne yaparsam yapayım bırakın açılmayı ekran bir milimetre bile yerinden oynamıyor. Cidden sinirim bozuldu artık. Daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu veya bilmediğim bir şey mi var.

Güzelce ısıtman gerekiyor ilk önce ondan sonra pena yardımıyla yavaşca kaldır ekran sağa doğru açılıyor yukarı fazla kaldırma Flex'leri yırtma.

Dostum ilk açılışta biraz zorlayabiliyor. Ben de 6S için batarya aldım. Söylendiği gibi şarj soketinin biraz üstünden açmaya çalıştım ve o bölgedeki küçük silikon kırıldı. Dikkatli bir şekilde zorlaman gerekiyor.
Hocam ilk defa açılıyor evet ama ellerim acımaya başladı artık zorlamaktan.
Ekranı ısıtıyolardı sanki tam bilmiyorum ama bilene versen daha iyi olur.
Isıttım hocam her gördüğüm şeyi deniyorum halledemdim bir türlü
Güzelce ısıtman gerekiyor ilk önce ondan sonra pena yardımıyla yavaşca kaldır ekran sağa doğru açılıyor yukarı fazla kaldırma Flex'leri yırtma.
Isıttım hocam sinir olduğum nokta da millet o pena ile tak diye ayırıyor ben bir türlü yapamadım onu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sıcak su torbasını doldurup cihazın üstüne koyun ekrana gelecek şekilde. 2 dakika sonunda sorunsuzca açabilmeniz lazım ekranı.
Deneyeceğim hocam
hocam izlemediğim video kalmadı zaten videolardaki her şeyi denedim adamlar çok rahat açıyor sinirim bozuldu
Sıcak su torbası ile de denedim hiçbir şekilde açamıyorum. En ufak bir esneme bile yapmıyor. Pazartesi bir telefoncuya yaptıracağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı