iPhone 7 Cızırtı Sorunu

DragonG

Kilopat
Daha fazla  
iPhone 7'de bulunan bu sorun bende de var. Telefonun arkasına kulak dayayınca anlaşılıyor fakat çok kafaya takmadım. Bu sorun da telefona bir zarar vermiyormuş fakat video çektiğimde bu ses duyulabiliyormuş. Denedim ilk videoda biraz cızırtı duydum hoparlör bozuk değil şarkılarda duyulmuyor telefonun tıslamasını mikrofon algılıyor. 1.çektiğim videoda duydum ardından bir video daha çektim ama 2. Videoda sesi alamdım. Bu telefonu garantiye göndermeli miyim? Sonuçta bu sorunu içermeyen iPhone 7 yok değil mi? Bu sorun olmayan İPhone var mı varsa garantiye göndermeyi düşünüyorum. Ne yapmalıyım?

Ben şimdi denedim sen yazınca fakat ben ses duyamadım. Hatta video da çektim, uygulama da açtım ama tıslama veya cızırtı duyamadım ben. İstersen Apple Desteği bir ara ve durumu anlat. Hatta "arkadaşımın telefonda denedik ama olmadı benimkinde var" diyebilirsin daha etkili olur ilgilenmeleri için.

Bende denedim az önce arkasına kulak dayayınca hafiften böyle bir cızırtı sesi geliyor. Ayrıca video çekerkende aynı ses mevcut.

iPhone 7'de bulunan bu sorun bende de var. Telefonun arkasına kulak dayayınca anlaşılıyor fakat çok kafaya takmadım. Bu sorun da telefona bir zarar vermiyormuş fakat video çektiğimde bu ses duyulabiliyormuş. Denedim ilk videoda biraz cızırtı duydum hoparlör bozuk değil şarkılarda duyulmuyor telefonun tıslamasını mikrofon algılıyor. 1.çektiğim videoda duydum ardından bir video daha çektim ama 2. Videoda sesi alamdım. Bu telefonu garantiye göndermeli miyim? Sonuçta bu sorunu içermeyen iPhone 7 yok değil mi? Bu sorun olmayan İPhone var mı varsa garantiye göndermeyi düşünüyorum. Ne yapmalıyım?
Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Çözebildiniz mi?

Bildiğim kadarıyla bu sorunun bir çözümü yok ama bunun bir soruna dönüşme sebebi mikrofonun sesin kaynağına yakın olması yani telefona bir zararı yok. Sessiz ortamda video çekilince duyuluyor. Garantiye göndermeyi deneyebilirsiniz sonuçta bu soruna sahip olamyan iPhone 7'ler var fakat garanti sürecinizde sizi uğraştırabilirler. Gözle görülür hataları bile görmezden gelebiliyorlar. Buna rağmen Apple, servis konusunda diğerlerinden daha iyi bir hizmet sunuyor.😪

Geri
Yukarı