iPhone 7 Deji batarya nasıldır?

Makaleler
3
Arkadaşlar merhaba. iPhone 7 telefonum için Deji batarya aldım 2300 mAh olan modelden yani Deji Max diye geçenden aldım. Şu ana kadar telefonumda hiç pil değişikliği yapmadım ve pil sağlığım %50. sizce doğru bir karar almış mıyım yorumlara göre aldım. Kimileri 6 aydan sonra Deji'nin performansının düştüğünü söylüyor kimisi pil sağlığının hep %100'de kaldığını söylüyor. Açıkçası orijinal pilden yanaydım ama 830TL olmuş bir iPhone 7 bataryası. iPhone 7'nin tamamı bugün en iyi ihtimalle 3000TL ediyor zaten bir piline de o kadar veremem. Daha takmadım. Ve kendim takamadığım için ben bir telefoncuya taktıracağım. Sonuçta cihazın içi açılacak. Ahize sorunu, Touch ID sorunu, Home butonu vs sıkıntı yaşamam umarım işini düzgün yapan birine denk gelirsem.
Sizin batarya hakkındaki görüşleriniz neler şahsen ben %50 pil sağlıklı orijinal pilden sonra rahat edeceğimi düşünüyorum.

Deji al geç. Sorunlu çıksa da çıkmasa da ücretsiz iade değişim de sunuyorlar. Çok cihazda kullandım montajlarını da kendim yaptım. Yaptıracağın yer watertight bandı çeksin kesin batarya montajından sonra.

Deji bataryaları öven de yeren de çok fazla. Ben iki gün önce OnePlus 5 için Deji batarya aldım. Şuan için gayet memnunum çok iyi. Almamın sebebi alternatiflerinin markasız ve kalitesiz olmasıydı. Daha önceleri Galaxy Note ve S serilerinde kullandım ve başka cihazlarda da kullanan arkadaşım oldu. Çevremden bire bir olumsuz bir eleştiri duymadım ancak internette olumsuz eleştiri bolca mevcut. Hoş, genelde milletimiz interneti olumsuz eleştiri yapmak için daha çok kullanıyor belki sebebi budur. :)

Bende orijinalciyim teknoloji konusunda ancak iphone 7 gibi bir telefonda orjinal de alsan deji de alsan bence pil aynı gidecek sadece biri 6 ay dayanacaksa biri 1 yıl dayanacak.
ya şimdi telefon ıphone 13 falan olsa tamam orijinal alayım hiç düşünmem. Ama zaten 1 sene sonra büyük ihtimal telefonu değiştiririm. 1 sene dayansa yeter. Apple da kusura bakmasın telefonun kendisinin 1/3’i parayı pile istiyor.
Orjinal al. Deji'den şikayetçi çok.
Değmez hocam İPhone 7 için.
Deji bataryaları öven de yeren de çok fazla. Ben iki gün önce OnePlus 5 için Deji batarya aldım. Şu an için gayet memnunum çok iyi. Almamın sebebi alternatiflerinin markasız ve kalitesiz olmasıydı. Daha önceleri Galaxy Note ve S serilerinde kullandım ve başka cihazlarda da kullanan arkadaşım oldu. Çevremden bire bir olumsuz bir eleştiri duymadım ancak internette olumsuz eleştiri bolca mevcut. Hoş, genelde milletimiz interneti olumsuz eleştiri yapmak için daha çok kullanıyor belki sebebi budur. :)

Vallahi öyle çok yorum var. En azından dandik yan sanayi değil. İşimizi görsün yeter.
Deji al geç. Sorunlu çıksa da çıkmasa da ücretsiz iade değişim de sunuyorlar. Çok cihazda kullandım montajlarını da kendim yaptım. Yaptıracağın yer watertight bandı çeksin kesin batarya montajından sonra.
Teşekkür ederim. Deji nin ilgili olduğunu ben de çok okudum.
Piyasada orijinal batarya bulunmuyor. Orijinal diye satılanlar sadece çok kaliteli olanlar. Deji marka bataryalar da bence 1. kalitedir. Ben 6S için aldım 4 ay oldu hala %100 ve pili 1 günü kurtarıyor çok rahat.

Hocam peki ani kapanma, donma yeniden başlatınca şarj seviyesinin inmesi çıkması gibi şeyler yaşadınız mı? Yorumlarda çok okudum da.
Isınma yaşamam değil mi?

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba. iPhone 7 telefonum için Deji batarya aldım 2300 mAh olan modelden yani Deji Max diye geçenden aldım. Şu ana kadar telefonumda hiç pil değişikliği yapmadım ve pil sağlığım %50. sizce doğru bir karar almış mıyım yorumlara göre aldım. Kimileri 6 aydan sonra Deji'nin performansının düştüğünü söylüyor kimisi pil sağlığının hep %100'de kaldığını söylüyor. Açıkçası orijinal pilden yanaydım ama 830TL olmuş bir iPhone 7 bataryası. iPhone 7'nin tamamı bugün en iyi ihtimalle 3000TL ediyor zaten bir piline de o kadar veremem. Daha takmadım. Ve kendim takamadığım için ben bir telefoncuya taktıracağım. Sonuçta cihazın içi açılacak. Ahize sorunu, Touch ID sorunu, Home butonu vs sıkıntı yaşamam umarım işini düzgün yapan birine denk gelirsem.
Sizin batarya hakkındaki görüşleriniz neler şahsen ben %50 pil sağlıklı orijinal pilden sonra rahat edeceğimi düşünüyorum.
Orijinal taktırmak mantıklı fakat bütçe yoksa Deji alınabilir. 3 aydır kullanıyorum aktif kullanımda 3-4 saat falan götürüyor. Kapasite düşük yapacak bir şey yok.

Orijinal pile 800TL vermek mantıksız zaten telefonun ederi 2500 3000 arası gereksiz Deji takın geçin çok da takmayın Deji 1. kalite markadır burada söylenilenler sana bir şey katmaz senin yapacağın şey kullanıcı yorumlarına bakman olacaktır yani deneyimlemiş insanlardan bilgi al.

Geri
Yukarı