iPhone 7 el terlemesi yüzünden kılıf ıslanması sorun olur mu?

FURKAN CANN

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520M-K ANAKART / AMD RYZEN 5 3600 / GT 730 EKRAN KARTI / 8GB 2666MHZ RAM / 240GB KİNGSTON A400 SSD
Meslek
Elektrik - Elektronik teknikeri
Kılıf lansman bir kılıf ve elim çok terliyor yani silikon olsa bile terliyor ve kılıf ıslanıyor bu her zaman olmuyor fakat olunca hemen kılıfı çıkartıp peçete ile ilk önce telefonu sonra kılıfı siliyorum fakat telefonda hiçbir ıslaklık yok sadece kılıfın arkası ıslanıyor içi de kadife bu telefona zarar verir mi nemlenme gibi?

iPhone 7 suya dayanıklılık sertifikası barındırıyordu diye hatırlıyorum. Bu telefon suya düşse bile belirli koşullarda çalışabiliyor. Yani azıcık bir ıslaklıktan zarar göreceğini sanmıyorum. Fakat ekran değişimi, batarya değişimi vb. işlemler için telefonun içi daha önce açıldı ise bu suya dayanıklılık özelliğini yitirmiş olabilir.

iPhone 7 suya dayanıklılık sertifikası barındırıyordu diye hatırlıyorum. Bu telefon suya düşse bile belirli koşullarda çalışabiliyor. Yani azıcık bir ıslaklıktan zarar göreceğini sanmıyorum. Fakat ekran değişimi, batarya değişimi vb. işlemler için telefonun içi daha önce açıldı ise bu suya dayanıklılık özelliğini yitirmiş olabilir.

Bataryam değişti fakat ben telefonu kılıftan çıkardığımda sadece kılıf ıslanmıştı ben yine de telefonunda kılıfında her yerini sildim.

IPX7 sertifikası bulunuyor 1 metre suda 30 dakika bekleyebiliyor dediğiniz herkesin eli terliyor hiçbir şey olmaz telefona.

Yeni konular

Geri
Yukarı