iPhone 7 hala alınır mı?

dr1.6

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/ Müzisyen
Herkese merhaba. Şu an Redmi Note 8 Pro kullanıyorum ve cihazdan ilk başta aldığım keyfi almamaya başladım. Sorum başlıktaki gibi elimdeki cihazı satıp üzerine de biraz para koyup iPhone 7 almayı düşünğyorum alınır mı sizce? iPhone 7 kullanan arkadaşlar varsa eğer nasıl cihaz günümüze göre? Bir de 7 Plus ile arasında ne kadae fark var? Cevaplar için teşekkürler 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence alınmaz, 3 yıl önce iPhone 7'den Xiaomi Mi 8'e geçmiştim ve her bakımdan çok daha iyiydi. Özellikle batarya konusunda çok fark vardı, iPhone 7'ye sıfır batarya takılsa bile çok kötü geliyor. Şimdi üstünden 3 yıl geçti daha da yavaşlamıştır genel olarak telefon. iPhone takıntılı kişiler alıp seve seve kullanır ama ona bir şey diyemem zaten desem de ikna edemem :)

Herkese merhaba. Şu an Redmi Note 8 Pro kullanıyorum ve cihazdan ilk başta aldığım keyfi almamaya başladım. Sorum başlıktaki gibi elimdeki cihazı satıp üzerine de biraz para koyup iPhone 7 almayı düşünğyorum alınır mı sizce? iPhone 7 kullanan arkadaşlar varsa eğer nasıl cihaz günümüze göre? Bir de 7 Plus ile arasında ne kadae fark var? Cevaplar için teşekkürler 🙂

Batarya ve güncellik hariç daha iyi bir cihaz iPhone 7.

Fakat bataryası günümüzde yetmeyebilir.

Ben de batarya konusunda katılıyorum size. Ancak şuan kullandığım cihaza yeni güncelleneler geldş ve iyice kötüleşti diyebilirim. Güncellik konusunda da apple sştesinden baktım en son ios güncellemelerini falan almış. İphone u yalnızca kamerası ve satbil çalışması için almayı düşünüyorum. Acaba pili %100 dolu olduğunda normal kullanımda kaç saat gider. Telefonda oyun falan oynamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı