iPhone 7 Hala Alınır Mı?

Batuhaan

Decapat
12 Ay Taksit mevzusu geldiği için yeni bir telefon almaya karar verdim. Açıkcası İOS'u çok beğeniyorum ve yine bir İOS cihaz olan IPhone 7'yi almak istiyorum. Ancak sizin fikirlerinize'de ihtiyacım var. IPhone 7 alınır mı ? Alınmaz derseniz başka ne gibi telefonlar önerirsiniz ? Teşekkür ederim şimdiden değerli yorumlarınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Guts
Sen daha iOS işletim sistemini anlamadığın için olaya hala ram vs. donanımsal açıdan bakmaya çalışıyorsun. Android gibi sistemine donanım yüklemen gerekmiyor. IOS denilen sistemin tutarlılığı kapalı, stabil ve güncel kalabilmesinden geliyor.

@Guts
Sen daha iOS işletim sistemini anlamadığın için olaya hala ram vs. donanımsal açıdan bakmaya çalışıyorsun. Android gibi sistemine donanım yüklemen gerekmiyor. IOS denilen sistemin tutarlılığı kapalı, stabil ve güncel kalabilmesinden geliyor.
Oyun gibi durumlarda güncellik ve stabillik mi kullanılıyor? Benim mi haberim yok? :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı