iPhone 7 için batarya tavsitesi

O zaman bayağı fark olmuş. Çok teşekkür ederim, ben tercihimi deji markasından yana kullanıyorum o zaman. Bataryayı da değiştirdikten sonra buraya da ekran süresi değişimini atarım.

Evet çok fazla fark oldu ama oyun oynamadan bu ekran süresini aldım. Oyun oynarsam 4 saat ekran süresi alıyorum.

Ben de zaten telefondan oyun oynayan birisi değilim, o yüzden sıkıntı olacağanı zannetmiyorum.

Deji pil alırken firmaya mesaj atmayı unutma mutlaka üretim yılı yeni olan pil göndersinler. Ben mail attım özellikle. iOS 14 güncellemesi de yapmadıysan çok iyi ekran süresi alacağından eminim.

Deji pil alırken firmaya mesaj atmayı unutma mutlaka üretim yılı yeni olan pil göndersinler. Ben mail attım özellikle. iOS 14 güncellemesi de yapmadıysan çok iyi ekran süresi alacağından eminim.

Cihazımda iOS 14.0.1 sürümü yüklü. Ancak hatırlatmanız için teşekkür ederim. Ben Hepsiburada'dan sipariş verecektim, satıcısı da Deji markası yine. Sıkıntı olur mu? Ya da alabileceğim başka güvenilir bir yer var mı? Alacağım ürünün linkini aşağıya da bırakıyorum.

Deji batarya: Deji Apple iPhone 7 Batarya 2200 Mah Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Benim deneyimimde deji şişti. Fakat son 1 senedir fotoparça pil kullanıyorum pil ömrü coconut battery’de hala 99 gözüküyor. Oldukça kaliteli.

Benim deneyimimde deji şişti. Fakat son 1 senedir fotoparça pil kullanıyorum pil ömrü coconut battery’de hala 99 gözüküyor. Oldukça kaliteli.
FFPro pilde de şikayetler var fakat şöyle bir şey var, her DEJI marka batarya alanlar Li-Po olanından alıyor Li-Ion olanını alan yok kadar az. Bence Li-Po piller iPhone'larda sorun çıkarıyor.

Geri
Yukarı