iPhone 7 kayboldu

Hocam ümidi kesene kadar aralıksız arayın derim. Herkesi sorgulayın aldın mı diye. Bulursam .... yaparım bak. Sizde çıkarsa ... bittiniz siz. Gibi şeyler deyin bence küçük çocuklar yapabiliyor bazen.
Öyle yapmayın hocam. Birisi aldıysa ve geri vermek istiyorsa bile korkusundan veremeyebilir. Düzgün bir biçimde telefonun apple olduğunu, kitlerseniz telefonu kullanamayacağını söyleyin. Tatlı dille sorgulayın herkesi.

Öyle yapmayın hocam. Birisi aldıysa ve geri vermek istiyorsa bile korkusundan veremeyebilir. Düzgün bir biçimde telefonun apple olduğunu, kitlerseniz telefonu kullanamayacağını söyleyin. Tatlı dille sorgulayın herkesi.
Günlük hayatta da sinirli bir insanım, eşyalarım alınınca dönüşüyorum resmen :D. Tehtidimden sonra gelir büyük ihtimal.

Hocalarım sorun çözüldü. Uzak akrabamız misafirlik için geldiğinde almış telefonu. Dayanamadı bugün geldi özür dileyip telefonu verdi ve geri gitti. Pişman olduğunu dile getirdi. Ben de özrünü kabul etmedim. Bir daha gelmemesini söyledim.
Helal parayla alınmış malmış :) Gözün aydın.

Hocalarım sorun çözüldü. Uzak akrabamız misafirlik için geldiğinde almış telefonu. Dayanamadı bugün geldi özür dileyip telefonu verdi ve geri gitti. Pişman olduğunu dile getirdi. Ben de özrünü kabul etmedim. Bir daha gelmemesini söyledim.
Suratındaki ifadeyi çok merak ediyorum hocam. Aileniz ne dedi? Benim ailem olsa evden kovardı. Malum kendi kardeşi babamı dolandırmaya kalkınca kovmuştu evden senin gibi kardeşe ihtiyacım yok diye.

Suratındaki ifadeyi çok merak ediyorum hocam. Aileniz ne dedi? Benim ailem olsa evden kovardı. Malum kendi kardeşi babamı dolandırmaya kalkınca kovmuştu evden senin gibi kardeşe ihtiyacım yok diye.
Hocam kapıyı çaldı herkes güler yüzle karşıladı. Beni çağırdı gittim cebinden telefon çıkardı. Bir an bana telefon aldı sandım. Çünkü çok iyi biri ve hayırsever. Daha sonra telefonu kendinin aldığını fakat dayanamayıp geri verdiğini söyledi. Daha sonra elinden telefonu çektim. Özür diledi fakat kabul etmedim. Annem de bir daha geri gelme dedi. Daha sonra kapıyı üstüne kapattık. Sorun halloldu. Size diyeceğim tek şey bu devirde babanıza bile güvenmeyin. (Lafın gelişi)
Helal parayla alınmış malmış :) Gözün aydın.
Teşekkürler hocam. Bu da böyle bir anıydı.

Geri
Yukarı