iPhone 7 kulaklığını bilgisayara takma

Hayır arkadaşın ve benim aradığımız şey ondan değil bu her yerde var zaten. Elimizde bir kutuan çıkan ucu lightning olan bir kulaklık var bunu nasıl PC'ye bağlarız diye soruyor. Bunun için bir dönüştürücü var mı diyor.

Tamam işte bende söyledim bunu alıp telefona takmayacak sadace girişleri kullanacak çıkış kısmını kullanmayacak ucuna AUX kablosu takacak.

Tamam işte bende söyledim bunu alıp telefona takmayacak sadace girişleri kullanacak çıkış kısmını kullanmayacak ucuna AUX kablosu takacak.
bende böyle birşey arıyorum ama sizin attığınız ürün yanlış. o zaten bizde var. ucu lightning olan kulaklığı 3.5mm girişi olan bilgisayara nasıl bağlarız. sizin attığınız ürün 3.5m kulaklığı lightninge dönüştürmeye yarıyor. tam tersi olacak.

Benim gösterdiğim aparatı alipucuna jak kablosu takıp diğer ucunuda lightning giren ucunu yani kulaklığa takıp jakıda bilgisayara takın basit bir şey.
Hocam siz forum üyelerini sabır sınamakla mı görevlendirildiniz? Ya sizde sıkıntı var ya da biz anlatamıyoruz. Attığınız ürün 3.5mm uca sahip kulaklıkları yanlızca lightining sokete sahip apple cihazlara takmaya yarayan bir adaptör. Bizim sorunumuz lightining uca sahip kulaklığı, 3.5mm girişe sahip bilgisayara takabilecek bir dönüştürücü olup olmadığı ki öyle bir dönüştürücü de henüz yok.

Hocam siz forum üyelerini sabır sınamakla mı görevlendirildiniz? Ya sizde sıkıntı var ya da biz anlatamıyoruz. Attığınız ürün 3.5mm uca sahip kulaklıkları yanlızca lightining sokete sahip apple cihazlara takmaya yarayan bir adaptör. Bizim sorunumuz lightining uca sahip kulaklığı, 3.5mm girişe sahip bilgisayara takabilecek bir dönüştürücü olup olmadığı ki öyle bir dönüştürücü de henüz yok.
1615295848840.png
sadece işaretlediğim yeri kullanacaksınız. sarı ile işaretlediğim yerede iki tarafıda jak olan bir jak uzatıcı kablosu takıp bilgisayara takacaksınız bu kadar basit

Yeni konular

Geri
Yukarı